keeway matrix do stuntu ? + maly tuning piaggio zip z 96 roku co wy na to?

Siema mam dwa skuterki jak w temacie. piaggio zip ssl 25 z 96 roku kture stoi nie ruszane od 3 miesiecy i keeway matrixa z 2006 roku kturego aktualnie dopieszczam. Pierwsze pytanie to czy warto wgl robic matrixa pod stunt? bo stelaz w nim zrobic jest latwo ale jest troche ciezki :( 99kg. Puki co tuning wizualny i zdjete blokady. Kierownica z mostkiem str8, lusterka f1, nadkole mtkt, nowe lampy, kopka jakas tam carbonowa, filtr stozkowy itd a i jeszcze tlumik leovince zx. Co doradzacie przerobic jeszcze?

A co do piaggio to kupilem dzisiaj manetki polini, filtr powietrza malossi i gaznik dellorto 17,5mm z kruccem. na tych czesciach jedzie te 80km/h Co myslicie o tlumiku tecnigasa next r ? co mu jeszcze wsadzic? jak przygotowac pod stunt?
Z gory dzieki za porady mam nadzieje ze do polowy wiosny wszystko bede mial gotowe;) pozdrawiam Daniel.

Powiem Ci tyle, że chińczykiem będzie Ci ciężko stuntować.;) Lepiej przerób tego piaggio.

P.S Jaki masz filtr stożkowy ?

filtr w matrixie mam jakis gowniany gabkowy a w piaggio malossi gabkowy w tym plastikowym czyms;p najbardziej znany

A co do tuningu piaggio to może jeszcze wariator polini, sprężyne centralną +15%, sprzęgło malossi, pasek wzmacniany.
Ten piaggio to 2t ?

Wiem wiem o który chodzi.;p Skąd zamawiasz części ?

jestem z gdanska i obok siebie mam dwa sklepy wysepka plus i skuter centrum mam juz tam znizki 15% a piaggio tak 2t

mysle ze do wakacji jeszcze wymienie wal w obydwoch skuterkach a w piaggio jeszcze cylinder i gaznik na 21 mm moze bo cylek jakies 70 wsadze

Aa to masz fajnie, pewnie za nie dużo kupujesz części.;) No to powiem C że jak wymienisz To co Ci mówiłem to powinieneś stawać na koło bez problemu.:d Prześlij jakieś fotki tego chończyka i piaggio.:)

A nie wiesz może czy ktoś ma albo gdzieś w sklepie jest nadkole do kinroad XT50QT-6A ?

jak fotki wzucic ? ;p jestem nowy i nie ogarniam jeszcze

Do póki Ci nie walne wał to nie kupuj nowego.;)

A masz jakieś ?:D

pare fotek mam w takim stanie jakim sa teraz

Masz gg ?

nom mam 4497849

Ja też Ci mówiłem, zrób Piaggio :D

Też doradzam zrób Piaggio koledzy już dużo ci podpowiedzieli wiec powinieneś dac rade ;p .

I czekamy na fotki jak coś zrobisz :>

wszystko ladnie pieknie tylko nie mam ani zabardzo gdzie tego piaggio zrobic ani jak bo samemu mi sie nie chce i to jest problem najwiekszy

No to przecierz Ci pomoge. Ty przy moim też robiłeś to teraz będziemy Twojego robić :D