Keeway matrix 50 racing sport nie odpala

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Keeway matrix 50 racing sport nie odpala

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Szymon Węglarz 2 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Szymon Węglarz
    Użytkownik

Od niedawna jestem posiadaczem tego keeweya i palił wszystko bez problemu, lecz gdy pojechałem z kolegą się przejechać i na chwilę go zgasiłem to już nie odpalił. Akumulator mam rozładowany więc na kopkę odpalałem go a gdy próbuję go odpalić to kopka tak ciężko chodzi. Nie wiem czy to może być spowodowane tym że jechałem po dziurach i czy czasem się jakieś kabelki nie rozłączyły.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

my też nie wiemy czy się kabelki nie rozłączyły. nie wiemy czy nie masz zapłonu uzaleznionego od naładowania akumulatora albo czy ci się coś nie zwaliło w silniku skoro kopniak ciężko chodzi.
    Myślałes o zdjęciu pokrywy napędu i popatrzeniu co się tam dzieje? bo może już paska nie masz. albo cylindra

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…

Szymon Węglarz
    Użytkownik

Z paskiem wszystko ok, bo już sprawdzałem. A zapłon nie jest uzależniony od akumulatora bo przedtem normalnie odpalał bez akumulatora. Kolega mi mówił że to może być przez gaźnik że może być zakurzony i to od tego.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

tak, to noże być przez gaźnik. i przez jakieś 5 innych rzeczy

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…

Szymon Węglarz
    Użytkownik

Dzięki za info

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie