Keeway Matrix 2T 2003r

Witam posiadam taki oto pojazd podany wyżej i mam malutki problem z nim. Otóż pozdejmowałem chyba wszystkie blokady

-z wariatora podkładkę
-moduł zapłonowy wymieniłem na odblokowany
-zwężkę na wydechu
-no i z filtra powietrza

No i myślę, że wymieniłem wszystkie blokady, które tam są...

A skuter przed sciągnięciem blokad jechał około 45-50 km/h a teraz jedzie 50-60 km/h. Co zrobić aby poprawić jego osiągi? Może zmienić tłumik na sportowy ? ;)

Sprawdź jeszcze, czy w gaźniku nie masz tulejki nad przepustnicą, która ogranicza jej otwarcie i czy krociec ssący nie jest zwężony przed zaworem membranowym. Jeżeli kolanko wydechu jest takie zawinięte, to też byłoby dobrze je wymienić na proste lub cały wydech na sportowy. Możliwe, że trzeba będzie dobrać większą dyszę. Po wyciągnięciu tulejki ograniczającej ściśnięcie talerzy wariatora dobrze jest wymienić rolki na lżejsze.

Dzięki za info wszystko posprawdzam. Tuleja wariatora jest wyciągnięta, ponieważ sam to robiłem pnełmatykiem a rolki zostały założone 4,5 G także tam blokad już nie ma :)

Jeśli to 2t to podstawą odblokowania jest ściągnięcie blokady z tłumika , bądź wymiana na nowy, sportowy. Osiągi powinny się znacznie poprawić.

też tak myślałem ;) A jeżeli mam zmieniać to doradzicie jakąś firmę może linki na allegro ? :)

poszukaj może technigas lub leovince... ale nie jestem pewien bo sam ma 4t. i w 2t za bardzo się nie orientuje :)