Keeway Hurricane - kopka.

Witam mam problem ponieważ w moim huraganie nie posiadam Kopki (rozrusznika noznego) w deklu paska napędu oczywiście mam dziurę na kopke. Gdy odkrece dekiel widzę goły wariator i moje pytanie brzmi: co powinienem zakupić aby poskładać do kupy cały rozrusznik?

Musisz zakupić mechanizm kompletny startera nożnego a więc półksiężyc z wałkiem na którym założysz kopniak ściślej mówiąc dżwignię kopniaka , sprężynę, którą zakładasz w deklu przekładni tuleję metalową oraz zabezpieczenie tzw. segier który zakładasz na wałku gdzie założony będziesz miał kopniak po to żeby cały mechanizm nie wpadł do środka oraz zbierak czyli część która zazębia się z plastikową tarczą przy wariatorze i ta część musi ząbkami znajdującymi się z boku zazębić się z ząbkami półksiężyca w momencie użycia kopniaka. Mam nadzieję że w miarę dobrze wyjaśniłem. Z resztą w sklepie z częściami do skuterów będą wiedzieli jak to złożyć i jakie powinny być tam elementy żeby to poskładać. Pozdrawiam i powodzenia w naprawie swojej maszyny!!

Dziękuje Ci bardzo, właśnie o taką odpowiedź mi chodziło. :)

youtube pomaga. są filmy jak składać kopniaki, sprężyny w nich..itd
A przy okazji widać co trzeba kupić.