Keeway focus 50ccm jedzie tylko 60km/h

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Motorowery Keeway focus 50ccm jedzie tylko 60km/h

Ten temat zawiera 7 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Wombat Wombat 1 lat, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe chomikq14
    chomikq14
    Użytkownik

posiadam Keeway focus 50ccm dodam ze to 2t odblokowany na gazniku byla blokada blokujaca manetke (tzn nie mozna bylo dac full gaz)
    niedawno kupilem modul odblokowany 2t oczywiscie i dalej te marne 60km/h jedynie co sie poprawilo to przyspieszenie i troche wiecej mocy
    skuter ma juz 21tys km takze sporo nic nie bylo w nim robione nie chce nic kupowac typu cylkow jakis wariatorow itp chce zeby jechal te 80km/h albo 70km/h zawsze jechalem ostatni jest jeszcze zwezka na filtrze powietrza ktora jak sie wyciagnie to skuter po dodaniu gazu gasnie mam dysze 70 i zastanawiam sie nad zalozeniem jej wszystko mam seryjne za wszelkie odpowiedzi dziekuje 🙂

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

wydech , tuleja na wariatorze, dobrze dobrany moduł + dysza z regulacją gaźnika i na 70km/h masz szanse

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    chomikq14
    Użytkownik

Wombat napisał:

wydech , tuleja na wariatorze, dobrze dobrany moduł + dysza z regulacją gaźnika i na 70km/h masz szanse

wydech mam odblokowany xd był rozciety dysza zmieniona na 70 wlasnie ide zobaczyc co i jak modul kosztowal mnie 40 zl bez przesylki
    moze to juz pora na ten skuter wczesniej jezdzila nim moja siostra do szkoly i nie byl odblokowywany 21tys mysle ze juz pora na niego

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

wydech powinien być lepszy a nie rozcięty. wyjęcie zwężki to tylko część sprawy – reszta w 2T to kształt komory rezonansowej. Cena modułu nie ma znaczenia bo nic nie mówi o samym module. Może masz taki za 20zł z grubą marżą? 🙂 – nie wiesz tego.
    Reszta to regulacja a na to trzeba poświęcić już czas i rzadko jest dobrze za pierwszym razem.
    Chyba że te 2 tys to już faktycznie dystans konkretny i jest mocno zużyty. Wtedy nawet jak na uszach staniesz to dużo więcej nie ukręcisz bez wymiany cylindra

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    chomikq14
    Użytkownik

nie 2 tys tylko 21 ale skuter nie byl pilowany nie wiem co jest z nim nie tak 🙁

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

miało być 21, cyferka mi uciekła. Dwoma tysiącami to bym się nie przejmował. 21 to dużo.
    Nikt nie wie co jest z nim nie tak – ale to zawsze można sprawdzić

chomikq14
    Użytkownik

http://www.czesci-moto.pl/p4101,tlumik-do-skuterow-2t-keeway.html ten tłumnik
    https://gmoto.pl/sprzeglo-wariator-pasek-2t,76750.html i ten wariator
    wystarczy moim zdaniem nie mam za duzo kasy i tez nie chce za duzo wydawac 🙂 chyba ze polecicie cos innego

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

nie kupował bym tego wydechu. to straszny szajs

Oglądasz 8 postów - 1 przez 8 (z 8 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie

Zobacz także: