Keeway Focus 50cc

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #644171
    Kemottt
    Uczestnik
    • 2
    • 7Postów:

    Mam pytanie czy w seryjnym skuterze Keeway Focus z 2005 roku z tłumikiem tecnigas next-r cena jego była 420zł z czerwoną sprężyną sprzęgła +20% Top racing niebieskimi sprężynkami sprzęgła firmy hebo i rolkami wariatora firmy wm motor o wadze 3,5g i gażniku tec 17,5mm za 200zł będzie pasowało Sprzęgło rozrusznika Naraku Racing wzmocnione- CPI, Keeway, 1E40QMB ze strony https://www.racing-planet.pl/13168-sprzeglo-rozrusznika-naraku-racing-wzmocnione-cpi-keeway-1e40qmb.html bo mi się zużywa w sprzęgłe jednokierunkowym jedna rolka kulka czy jak to się mówi i nie wiem czemu kupiłem sprzęgło za 80zł i tak się stało po przejechaniu ponad 50km? może inne sprzęgło pasuje do tego? Jak toś wie to niech poda całą nazwę albo stronę gdzie jest takie, a może ktoś wie czemu tak się ta kulka rolka zużywa? będe bardzo wdzięczny dziękuję i pozdrawiam. dysza główna w gaźniku to 60 a cylinder nie zmieniany 50cc przebieg 17,500km.

    #644172
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    podałeś mase informacji istotna jest tylko średnica wału – 16 czy 13mm
    poza tym spokojnie ci wystarczy zwykłe sprzęgło a nie “wzmocnione”

    #644178
    Kemottt
    Uczestnik
    • 2
    • 7Postów:

    Wał to 16mm. We zwykłym sprzęgle co mam zamontowane za 80zł po około 50km zużyła się o połowę kulka rolka i nie wiem dla czego nie wiem co zrobić żeby się tak szybko nie zużywała? na oryginalnym sprzęgle co było od nowości przejechałem ponad 12tyś kilometrów a jak kupiłem gaźnik tec 17,5mm to zrobiłem około 1500km i musiałem oryginalne sprzęgło wymienić bo skuter nie chciał się uruchomić.

    #644179
    Kemottt
    Uczestnik
    • 2
    • 7Postów:

    mam problem ze zużywającą się kulką rolką w sprzęgłe jednokierunkowym startera w zwykłym sprzęgle

    #644191
    Kemottt
    Uczestnik
    • 2
    • 7Postów:
    #644195
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    ja jeździłem na tym a mam cuda wianki w silniku i ze dwa razy mocniejszy niż twój
    https://www.scooterkingz.com.pl/kolo-sprzeglo-rozrusznika-bendiks-skz
    jego zaletą jest to że jest najlżejszy. i żadnego “wzmacniania” tu nie potrzeba.
    Jak jesteś z wawki to ci takie sprzęgło na wał 16mm seryjne (nowe) moge dać bo mam dwa.

    A jeżeli coś ci się uszkadza to nie jest to wina tego że sprzęgło jest za słabe tylko coś innego jest nie tak.

    #644224
    Kemottt
    Uczestnik
    • 2
    • 7Postów:

    Dziękuje poszukam gdzie indziej przyczyny sprzęgło powinno każde być dobre może jednak wina w czym innym sprubuje włożyć sprężynki do sprzęgła te same co miałem jak kupiłem skuter i zobaczę co będzie może wystarczy tylko ta dociskowa +22% top racing i zwykłe sprężynki zamiast niebieskich i zobaczę jak będzie z rolkami o większej wadze w wariatorze może od czegoś będzie lepiej ja jestem spod Olsztyna. Jak znajdę przyczynę to napiszę co było.

    #644226
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    ty jesteś pewien że nie mylisz sprzegła rozrusznika (które pokazałeś) ze sprzęgłem skutera (przy tylnym kole)
    bo w sprzegle rozrusznika zadnych sprezynek nie zmieniasz
    a rolki to sie zmienia w wariatorze…. wiec tak do konca nie jestem przekonany czy we dwu nie rozmawiamy o trzech rzeczach

    #650306
    Kemottt
    Uczestnik
    • 2
    • 7Postów:

    Jakie są wymiary sprzęgła w keeway focus od nowości nie wymieniane najważniejsze są wymiary dzwonu bo w sklepach internetowych różne wymiary podają zamienników szczęk sprzęgła że niby do dzwonu 107mmm albo 110mm i też trafia się do 112mm jakie ma wymiary seryjne sprzęgło i dzwon w keeway focus bo zamierzam kupić bo okładziny są już prawie zużyte? potrzebuję odpowiedzi i dziękuję za nie pozdrawiam wszystkich.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button