Keeway Focus 2005r, 50cc 2T Problem z mocą

Witam, posiadam wyżej wymieniony skuter, do rzeczy.. mianowicie stał całą zimę, nie miał osłon silnika itp (plastików) odpaliłem Go ostatnio, działał dość dobrze, Był zrywny i silny było OK,, 2 dni później znowu go odpaliłem i niby wszystko OK, lecz skuter dobrze przyspiesza lecz później NIC, jak by tracił moc i v-max 35-40km/h ... Potrzebuję Waszej pomocy, DZIĘKI Z GÓRY!

...Wcześniej dochodził do ok 75km/h.

Nikt nie jest w stanie Mi pomoc/podpowiedzieć??

Mój kumpel miał podobny problem tylko że do tego dochodziły też problemy z odpalaniem. Wszystko przeszło po wymianie dyszy na większą więc radziłbym Ci przeczyścić gażnik może przez zime jakies syfy sie nazbierały. Przeczyść i napisz czy pomogło:)

Witaj, dziękuję za pomoc. Ale niestety po wyczyszczeniu dysz, gaźnikia jest podobnie, jak nie tak samo :(. Koledzy co myślicie na temat zużytej membrany(króćca) czy rolki w wario lub SPRZĘGŁO ??

..i dodam jeszcze, że skuter przyspiesza z początku, później jest przestój, po chwili jak sie rozpędzi znowu ciągnie. SPRAWDZAŁEM NA NÓŻCE Z PODNESIONYM KOŁEM TYLNIM. Co Wy na to? TYLE TYLKO, ŻE SKUTER NIE MA SILY SIE ROZPEDZIĆ DO TEJ DRUGIEJ FAZY. Pozdrawiam i z góry dzięki.