keeway flash blokady problem

zdjalem blokade na wariatorze , wymienilem kolanko , zmieszalem rolki 3.5 i 4.5 g , jeszcze wymienilem tuningowy talerz od wariatora (wentylator) stuningowany , i problem w tyym ze skuter ma kopa jak jasna cholera a predkosc ani troche nie wzrosla o co kaman??

Wymieniłeś moduł na odblokowany ?

nie ale nie powinno ani troche wzrosnąć??

Jeśli masz moduł zablokowany, a w większości skuterów tak jest to on blokuje obroty do 7-8tys. Postaw skuter na stopce centralnej, odpal, przekręć manetkę na full i posłuchaj czy bzyk wkręca Ci się na maksymalne obroty. Jeśli nie to musisz kupić moduł odblokowany który zwiększy prędkość spokojnie o 20km/h.

jeszcze zobacze moze to przez te rolki ze zmieszane ? bedzie git gdy wloze wszystkie 4.5 ??

Twój skuter nie pojedzie dużo szybciej gdy masz moduł zablokowany ponieważ odcina zapłon przy dosyć niskich obrotach silnika.

to też dlatego coś sie dzieje gdy odpalam musze cisnac rozrusznik 7 sekund i potem cos jakby pretarło i odpali

Możliwe, że masz wyładowany akumulator.

Ten moduł powinien pasować, ale na na wszelki wypadek porównaj go ze swoim:

http://allegro.pl/modul-odblokowany-keeway-matrix-focus-fact-flash-i2282082805.html

to jest ten sam ostatnio patrzalem

akumulator mam dobry , chodzi o to ze zanim odpali to tak jakby coś ocierało o przekladnie

siema mam taki sam silnik w matrixie przy odblokowanym module wkreca mi sie do 9 tysiakow czasami 9.2 i smialo jedzie 75km/h w twoim wypadku po zdjeciu wszystkich blokad na dluzej prostej powinien raczej dojsc do tych 80km/h.. i jedno co moge polecic do tego silniczka to tlumik leovince zx zarabiscie mi sie sprawuje ;)
pozdrawiam Daniel.

W takim razie problem rozwiązany. Kup moduł odblokowany, a twój Keeway będzie osiągał wyższe prędkości. :D

EDIT: Co do przekładni to może przy składaniu zapomniałeś bendiksa nasmarować ?

ok ;) dzieki wielkie za pomoc ;) a rolki takie mogą zostac??

ok zobacze tego bendiksa

masz rolki 3.5 i 4.5 ?

tak 3 takie i 3 takie