KEEWAY F-ACT CITY 2012 problem z mocą..

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery KEEWAY F-ACT CITY 2012 problem z mocą..

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Lukario Lukario 6 lata temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe hebi7
    hebi7
    Użytkownik

Witam, posiadam Keeway F-acta city 2012 rocznik. Mam z nim mały problem. Generalnie wrócił z warsztatu,ale jak to mechanik powiedział „nie był testowany podczas jazdy,chodził tylko na wolnych obrotach przez długi czas,powinno być dobrze”. No właśnie nie jest dobrze! Problem leży w tym,że odcina mu zapłon podczas jazdy.. Filtry zostały wyczyszczone itd..To wygląda w ten sposób,że gdy go odpalę mogę mu dawać na maxie,nie zgaśnie ładnie się rozgrzewa. Jak tylko zaczynam jazdę zaczyna się dziwnie dusić. I załóżmy z 50km/h potrafi spaść na około 15km/h nawet mniej, chwile sie podusić i za pare sekund znów wskoczyć na wysokie obroty i tak kilka razy podczas jazdy.Jest to dosyć krępujące jak się jedzie po ulicy, a nagle on zaczyna stawać,przyśpieszać,stawać,przyśpieszać. Może pomógł by mi ktoś, nie wiem no… w czym leży problem, co ma wine,jaką część powinienem wymienić o co wgl kaman, czy to może coś z akumulatorem, nie mam pojęcia.. z góry dzięki.

Zdjęcie profilowe Semir
    Semir
    Użytkownik

Czy przed wizytą u mechanika też tak się działo?

Zdjęcie profilowe hebi7
    hebi7
    Użytkownik

tak,tak. Zaprowadziłem go w celu naprawy ;p

Czytaj
    REKLAMA

Prezenty od Junaka

Kup dowolny jednoślad marki Junak, a otrzymasz kask z blendą Junak oraz 5L oleju Platinum Rider.
    Zdjęcie profilowe Lukario
    Lukario
    Użytkownik

podejrzewam że to może być wina gaźnika , ale co dokładnie to nie wiem

Barton Orlando 2T – rozbity 😛
    Baotian BT49QT9- 20600km
Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie