Kategoria B

Siemka!

A więc jak to już teraz jest z tą kategorią B? Czy jeśli mam 18 lat to mogę zrobić prawko na samochód czy muszę mieć więcej lat? Wiem że zmeiniły się testy teraz są 32 pytania, mniej czasu, jedna odpowiedź i brak możliwości powrotu.

Cześć. Jak najbardziej możesz robić prawko na B. Podniesienie wieku do 24 lat dotyczy kat. A . Jak się nie mylę, to teraz trzeba będzie mieć profil kandydata na kierowcę. A nowym egzaminem teoretycznym bym się aż tak nie przejmował. Jak znasz lub będziesz znał w dobrym stopniu zasady poruszania się na drodze, to ze zdaniem nie powinno być problemu.

Egzamin jak egazmin , jak wszystkiego się nauczyłeś to dasz radę :) Jak masz 18 lat to możesz śmiało iść na prawko

nowy egzamin teoretyczny wg mnie jest łatwiejszy bo podchodziłem do takiego na jakiejś stronie ostatnio i go zaliczyłem bez problemu. słyszałem też że egzamin praktyczny ma trwać teraz do 25(?) więc to by mi pasowało bo na praktyce już 3 razy uwaliłem xd (za dużo jeżdżę skuterem i mam złe nawyki :P)

Prawda jest taka że większość ludzi którzy zdali prawko po kilku latach nie podołało by teorii o praktyce nie mówiąc :) Prawda jest taka że niektórych rzeczy trzeba się wykuć tylko na egzamin.

na kat A uczyłem się od podstaw jazdy
zdawałem po 10 latach praktyki w sporcie :)

http://www.piero.waw.pl/najczesciej-zadawane-pytania.html

Tutaj masz odpowiedz