Kask z Lidla

Chciałbym poznać wasze opinie na temat tego kasku.

Jak to się mówi: "głowy nie dam", ale na 90% ten kask z Lidla to Naxa pod inną nazwą.

P.S. ciekawe jakie kolejki będą jutro rano pod Lidlami się ustawiać po te kaski i inne rzeczy motocyklowe :) I ile ich przywiozą na dany sklep... Nie wiem jak to jest w Lidlu, ale brat pracował w Realu, to jak był jakiś dobry towar w niskiej cenie to zanim otworzyli sklep to już 95% było rozdzielonych między pracowników i znajomych pracowników, a tylko kilka szło na sklep, żeby się nikt nie przyczepił, iż było w książeczce reklamowej a na stanie przy otwarciu sklepu już nie ma

Przyglądałem się temu kaskowi, w ulotce reklamowej wygląda OK. Co do jakości oferowanych produktów, to powiem Wam szczerze że o ile na skarpety i odzież termoaktywną jest zrobiona rzeczywiście fajna oferta o tyle kasku motocyklowego bym nie kupił. Dla mnie kask jest rzeczą która z założenia ma stanowić ochronę głowy a nie jego imitację.

Rozumiem chęć sieci LIDL do zarabiania na wszystkim pieniędzy ale dla mnie nie budzi zaufania sytuacja w której sieć FMCG prowadzi sprzedaż specjalistycznego sprzętu :-)