Karta pojazdu , tłumaczenie z języka duńskiego.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Prawo i Przepisy Ruchu Drogowego Karta pojazdu , tłumaczenie z języka duńskiego.

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Rider Rider 1 miesięcy temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Rider
    Rider
    Użytkownik

Witam . Orientuje się ktoś może ile by kosztowało tłumaczenie kart pojazdu z języka duńskiego na polski ? Szukałem ale nic nie piszą. Robił ktoś to kiedyś ? Proszę o pomoc i z góry dzięki 😉

Gerard Furmanek
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

ustatawowo u tłumacza przysięgłego (a taki powinien być) dla sądu i „organów” 40zł od strony. natomiast biura tłumaczeń to tak 40-80zł za stronę biorą.

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe Rider
    Rider
    Użytkownik

Ok . Wielkie dzięki 😉 Bo wiosna idzie i przydałoby się maszynę zarejestrować 😄 Jeszcze raz dziękuję 😉

Gerard Furmanek
    Zdjęcie profilowe TomeQmix
    TomeQmix
    Użytkownik

Jak ja chciałem przetłumaczyć to chcieli 70PLN za 2 strony z niemieckiego

Zdjęcie profilowe Rider
    Rider
    Użytkownik

Ja napisałem do 3 biur tłumaczeń i najmniej to 135 zł za stronę . Na nic 😠

Gerard Furmanek
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

ja w warszawie u tłumacza przysięgłego za 4 strony z francuskiego dowodu zapłaciłem chyba 140zł neto – za wszystkie razem. A to był wygooglany tłumacz przysięgły w okolicy. Pani powiedziała że oni mają ustawowe stawki na takie tłumaczenia

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…
    Zdjęcie profilowe Rider
    Rider
    Użytkownik

No mi zawołali najmiej 135 zł. Inni po 150 chcieli no ale co mam zrobić. Będę musiał zapłacić bo nie ma innego wyjścia 😟

Gerard Furmanek
Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie

Zobacz także: