Karta motorowerowa pytania

Witam.
W najbliższym czasie będę zdawał na karte na policji, nie mam pojęcia jak będzie wyglądał ten test, ponieważ zdaje indywidualnie wyjątkowo bo już troche późno. Podobno mam mieć tylko teorie i nie wiem czy to bedzie klasyczny test czy może policjant bedzie zadawał mi pytania, kazali mi nauczyć sie 50 art z prawa o ruchu drogowym, ale tego tam jest strasznie dużo ok.30 stron samych definicji i reguł. Takie testy jak są internecie zdaje bez problemu. Wie ktoś może jak to będzie wyglądać?

może być różnie. to zależy od nich

Są różne egzaminy. Ja miałem egzamin papierowy A/B/C/D, i było 24 pytań, oraz były dopuszczalne tylko 3 błędy. W teście praktycznym będziesz musiał zrobić ósemki, zatrzymać awaryjnie przed znakiem stop, slalom.
Ja dodatkowo miałem rynnę po której musiałem przejechać i odpowiednio dopasować koła skutera aby się zmieścić.

Najlepiej zdawać na małym skuterze. Poćwicz sobie ósemki

Rób testy z internetu aż będziesz robił na 100 każdy bez problemu. Praktyczny to slalom ósemka przejazd przez "tunel z pachołków"(trzeba sie zmieścic między 2 pachołkami - łatwizna i hamowanie w wyznaczonym miejscu. Ja jako że miałem 4 błędy mogłem mieć 'deske ratunku' i pytał mnie z pierwszej pomocy. Może cie też pytać jak włączyć kierunkowskazy, jak włączyć światłą stop itp.

uff dzisiaj zdałem i dostałem zaświadczenie, tu mam kolejne pytanie. Czy mam to zanieść do szkoły? jeśli tak to co jeszcze oprócz zaświadczenia? i czy szkoła na pewno mi wyrobi karte skoro nie było u nas egzaminów? (LO)

Ja miałem taki papier. http://www.bialystok.edu.pl/cen/archiwum/mat_dyd/technika/k_motoro/image002.gif
Od 3 do 6 powinno być wszystko wypełnione przez egzaminatora, a 1 i 2 to wiadomo :) Z tym trzeba iść do sekretariatu + zdjęcie i powinni Ci bez problemu wydać karte.

hmm ja mam inny, zaświadczenie na którym są moje dane i jest tez napisane ze posiadam kwalifikacje do kierowania motoroweru na podstawie art... itd itd, pare pieczątek, data i tyle

no to ci nie przyjmą, bo nie masz tego na MEN'ie VI/29

Izdebski co ty wypisujesz?? Ja miałem też wypisane dane i że zdałem egzamin , dałem to sekretarce razem ze zdjęciem i następnego dnia miałem nową kartę z dwiema pieczątkami.