Karta motorowerowa - egzamin praktyczny !

Cześć.
Jutro mam egzamin praktyczny na karte i troche się stresuje :(
Wiadomo,że to banalne,zrobić pięć razy ósemke itd ale nigdy nie siedziałam na skuterze a pseudo kurs na który sie zapisałam i do którego wliczone są egzaminy ,nie organizował nawet 10min nauki jazdy w praktyce -.-
Myślicie ,że dam rade? Na rowerze jeżdze od małego i bez problemów,ale to chyba nie takie łatwe jak na skuterze?
Dodam,że na szczęście zdaje na takim a automatyczną skrzynią biegów.
To ostatni termin przed zimą i jak nie zdam to będe musiała już pewnie robić Am !

Poproś egzaminatora czy możesz się przejechać tym skuterem (małe kółko czy coś). A tak to na pierwszy raz z ósemką możesz mieć problem ale reszta będzie ok :D

co to egzaminu praktycznego to u nas nie pozwalał zrobić próbnego kółka,

z tego co widziałem to większość osób miało problem z slalomem,
wchodzili 2-3 raz pomiędzy pachołki i dalej lipa..
i przed ostatnim pachołkiem uważaj,

a ósemka przynajmniej u nas było tak że grunt że przejechałeś jakoś i tyle, bo nie było wyznaczonych jakiś granic:)

Może nie przypadkiem zdajesz w katowicach?(jutro jest tam egzamin na karte)

nie nie,zdaje w Krakowie w LOK'u ;p
w sumie jestem chyba najstarsza w tej całej grupie ,chodze do II liceum a tam są dzieciaki które mają 13 lat i nie jezdzily nigdy więc chyba nie obleją pół grupy? Dam jakoś rade,po prostu chciałabym wyczuć jak duża jest róznica w kierowaniu skuterem pomiedzy kierowaniu rowerem.
Wiadomo ,że trzeba użyc więcej siły itd.
No nie wiem,jutro się okaże,myśle ze jakos dam rade ;)
Dzięki za rade,dam znać jutro jak poszło :D

nie było się czym przejmować - jak przyszłam na praktyczny i powiedziałam,że jeszcze nigdy nie jezdzilam to dał mi skuter i powiedzial zebym sobie pojezdzila pare kólek i ósemek,jak zsiadłam to powiedział 'bardzo ładnie,do zobaczenia na egzaminie teoretycznym' :)
a teoretyczny zdałam dziś,wszystko elegancko c:

Gratulacje :-)

Jak w czerwcu zdawaliśmy na kartę to było spoko. Siedziałem w tedy pierwszy raz na skuterze. Nie wiedziałem nawet gdzie się zapala. I co ? :D Zdałem! Zależy też na jakim skuterz zdajesz czy małym czy dużym. Jak na małym to tak jak byś na rowerze zdawał. Pesta. A jeżeli na dużym to musisz się postarać. Ale ogólnie to prościzna ;d