Karta motorowerowa do kiedy można jeździć

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #58039
    Marsik
    Użytkownik
    • 5
    • 8Postów:

    Witam, dzisiaj zdałem na kartę motorowerową i doszły mnie słuchy, że na tej kartce którą dostałem od egzaminatora mogę jeździć tydzień zanim wyrobie kartę czy to prawda? Jeżeli tak prosiłbym o pokazanie mi przepisu który o tym mówi.

    Pozdrawiam

    #58049
    a123659
    Uczestnik
    • 35
    • 2 527Postów:

    To nie jest prawda, że na tym papierze od egzaminatora można jeździć. Do poruszania się motorowerem uprawnia karta motorowerowa.

    #58052
    Kapuchon
    Użytkownik
    • 18
    • 2 689Postów:

    Niestety musisz czekać na kartę motorowerową bo sam papierek że zdałeś egzamin nie uprawnia do jazdy. Tak samo jest z prawkiem kat. B – można jeździć dopiero gdy odbierze się plastik ale to ma się zmienić i dobrze.

    #58065
    Anonim
    Nieaktywny
    • 180
    • 3 133Postów:

    Tak jak wyżej, ale jak miałem już stempelki to już jeździłem skuterkiem, musisz mieć WSZYSTKIE uzupełnione stemple, i najlepiej zrobić se wtedy xero tej kartki, z all stemplami. Oryginał oddajesz babie z sekretariatu, a jeździsz mając xero, bo zakładam, że kartę dostaniesz po tygodniu, tak jak ja dostałem. Jak się przyczepią z drogówki to pokazujesz, że już all masz zaliczone i tylko czekasz na dokument. Powinni Cię puścić. Mnie puścili.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button