Kamerka za 100-200 pln – Jaka?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum OFFtopic Kamerka za 100-200 pln – Jaka?

Tagi: ,

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe  Anonimowy 6 lata temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe TheMiqlaq
    TheMiqlaq
    Użytkownik

Witajcie. Mam do was takie pytanie. Jaką kamerkę za 100-200 zł byście polecili, coby możńa było podpiąć ją na bak w Yamaszce? Bo w następnym sezonie chciałbym nakręcić jakiś onboard z jazdy, coby się pochwalić, a że zblizają się święta a także moje urodziny, to tak myślę że właśnie taką kamerkę bym chciał dostać. Czy za taką cenę można znaleźć coś co nagrywa w HD?

Tezia :*

Zdjęcie profilowe Dziadek100
    Dziadek100
    Użytkownik

Za te pieniądzie nie kupisz nic porządnego,nie kupisz nawet nic poprawnie nagrywającego obraz i dzwięk.Nie ma się co podniecać na „tanie” kamerki z Allegro.Zmarnujesz pieniądzie po prostu.

Zdjęcie profilowe barteklodz
    barteklodz
    Użytkownik

jak dorwiesz używkę GoPro to bierz w ciemno o ile sprawna

Kymco B&W 170

Czytaj
    REKLAMA

Bajaj Pulsar 125: Witamy w Polsce!

Modele Pulsar NS 125, Pulsar NS 200 i Pulsar RS 200 rozszerzają portfolio modelowe marki Bajaj w Polsce. Sprzedażowe hity testowane są na jednym z bardziej wymagających rynków na świecie – w Indiach. 12 KM, 11 Nm i gwarancja niezawodności oraz radości z jazdy na każdym kilometrze.
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

W tej cenie masz malutką MiniDV 005 w rozdzielczości 720×480 i nowość GoClevera, jest większa ale kosztuje coś koło 200 zł i ma kilka rodzajów uchwytów. Sam się do niej przymierzam.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie