Kamera na kask do skutera

cześć tak jak wyżej jakaś dobra kamera ? do 150 zł ? znajdzie się bez zacinania się i dobra jakość .

Na przykład taka:
http://www.aliexpress.com/item/2014-1080p-sj4000-1-5-Inch-TFT-Full-HD-Sport-DV-With-Wifi-Portable-Action-Camera/32270997233.html

nie wiem czy znajdziesz dobrą za 150 zł, al po wpisaniu w google "kamera na kask" wyskakuje pełno ofert

polecma mante mm 336 250zł wiem ze drożej ale jest naprawde dobra i porównywalna do Go Pro

Za 150 nie ma dobrych. Po prostu nie ma. Jak nie zależy Ci na jakości, to bierz to co pod ręką - wyboru nie masz, każda będzie nagrywać badziewnie. Najtańsza chyba która nagrywa dobrze (FullHD) to SJCAM-SJ4000, no ale te minimum 320,- musisz wyłożyć. Nie ma zmiłuj. Albo dobra, albo tania.

SJ4000 dowolnej firmy - tanie i dość dobre. Nie wiem jak inne firmy, ale tracer dorzuca sporo akcesoriów do mocowania w różnych miejscach.

W tej cenie to raczej nie znajdzie się nic dobrego. Lepiej trochę dorzucić i mieć lepszy sprzęt.

elise napisał:

W tej cenie to raczej nie znajdzie się nic dobrego. Lepiej trochę dorzucić i mieć lepszy sprzęt.

Dokładnie, nie ma szans. Widziałem kiedyś wideo z takiego szmelcu i powiem, że nawet numerów tablic nie da się z tego rozczytać. Nie mówiąc już o kręceniu po zmroku i stabilizacji.

Chyba lepszym pomysłem byłoby kupienie używanej Go Pro 2, ewentualnie Sony Action Cam.

SJCAM SJ4000 to jest zupełne najtańsze minimum jeśli chcesz coś widzieć na nagraniu w dzień czy w nocy

Leonardo napisał:

polecma mante mm 336 250zł wiem ze drożej ale jest naprawde dobra i porównywalna do Go Pro

250, to nie dużo jak za dobrą kamerę. Miał z nią ktoś jeszcze do czynienia?

Manta jest to. Na YT można znaleźć filmiki z tej kamery.