Kalendarz 2014

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #100370
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82
    • 3 102Postów:

    Ponieważ w tym roku jest już trochę za późno na takie pomysły, ale idąc tropem wielu środowisk, może warto było by rozważyć moją propozycję zrobienia kalendarza na 2014 rok ze skuterami.
    Nadmienię tylko, że w grę wchodzą oczywiście skutery nasze i tylko 50 ccm (oczywiście po tuningu również).
    Każdy nadsyłał by swoje zdjęcie/propozycje na skuter każdego miesiąca, który po otrzymaniu największej ilości głosów użytkowników znalazł by się jako np skuter stycznia, lutego itd. Jeden skuterek w miesiącu.
    Po zebraniu wszystkich, kalendarz do druku. Każdy z użytkowników mógłby taki kalendarz sobie zamówić – koszt to ok. 25-30 zł + wysyłka.
    Może skuterowo podłapało by pomysł i moderator by się tym zajął?
    Nie jest to jakaś filozofia a myślę, że chętni by się znaleźli.

    #100425
    statorable
    Uczestnik
    • 17
    • 226Postów:

    Pomysł bardzo mi się spodobał, szkoda tylko, że w moim skuterku nie ma nic, czym mógłbym się pochwalić…
    Jestem ciekaw rozwoju tematu!

    #100427
    wodka85
    Użytkownik
    • 31
    • 211Postów:

    a dlaczego tylko 50cc? a stuningowane to niby mogą być , uwazam że dobry pomysł ale skuter to skuter nie ważne czy 50 , 125 czy 500cc!!!

    #100504
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82
    • 3 102Postów:

    wodka85 napisał:

    a dlaczego tylko 50cc? a stuningowane to niby mogą być , uwazam że dobry pomysł ale skuter to skuter nie ważne czy 50 , 125 czy 500cc!!!

    Napisałem o 50 i tuningowanych 50-tkach tylko dlatego, że kalendarze skuterowe z maxi skuterami już są, chodziło mi o oryginalność kalendarza. Można by go było ewentualnie podzielić na skutery i motorowery, powiedzmy po 6 sztuk jednych i drugich co drugi miesiąc.
    Lub ewentualnie zrobić dwa z motorowerami i skuterami osobno.

    #100506
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82
    • 3 102Postów:

    statorable napisał:

    Pomysł bardzo mi się spodobał, szkoda tylko, że w moim skuterku nie ma nic, czym mógłbym się pochwalić…

    Nie chodzi w tym pomyśle o pochwalenie się czymkolwiek tylko o sam pomysł zdjęcia, scenerię, barwy, nawiązanie do danego miesiąca itp.

    #100507
    madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

    No, motorowery muszą być 🙂

    #100613
    Karbon
    Użytkownik
    • 7
    • 222Postów:

    Pomysł bardzo dobry i wart dopracowania.
    A gdybyście chcieli już stworzyć sobie kalendarz to w PC Formacie, w numerze 1-2013 na dysku znajduje się program Photo Commander. Za jego pomocą w banalnie prosty sposób można przygotować kalendarz do wydrukowania np. na domowej drukarce. Artykuł jak zaprojektować kalendarz w numerze.

    #100892
    Karbon
    Użytkownik
    • 7
    • 222Postów:

    Parę minut i tak to może wyglądać:

    #100899
    ArtekToros
    Użytkownik
    • 3
    • 481Postów:

    fajny pomysł ! styczeń już mamy 🙂 teraz czas na luty

    #100903
    Karbon
    Użytkownik
    • 7
    • 222Postów:

    Witaj ArtekToros i zajrzyj do nowego majowego tematu. A co do kalendarza to chciałem pokazać jak łatwo można go sobie zrobić. Plik z projektem można wydrukować na domowej drukarce i cieszyć się swoim oryginalnym kalendarzem. Ja sam często tak robię.

    #100904
    ArtekToros
    Użytkownik
    • 3
    • 481Postów:

    ZAJRZAŁEM ZAJRZAŁEM już nawet napisałem , że chętnie pojadę – super pomysł Karbon z kalendarzem i z wyjazdem w majowy weekend.

    #100905
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82
    • 3 102Postów:

    No dobra, widzę, że admin się nie interesuje, a Wy też nie specjalnie.
    Pewnie, że można samemu w domu, ale nie o to w tym chodzi.
    Chodziło o konkurs i wybór zdjęć, o to żeby kalendarze były takie same…o samą radość tworzenia i wspólną zabawę, ale…
    Poddaję się.

    #100936
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

    Pomysł fajny, chętnie bym kupił taki kalendarz. Podstawą powinny być dobre zdjęcia z pleneru i fajne skutery. Na ten rok to już nie ma sensu, ale na 2014 można coś pomyśleć tak gdzieś w listpodzie br.

    #100942
    HugoBoss
    Uczestnik
    • 93
    • 3 265Postów:

    A ja bym kupił taki kalendarz i na ten rok 🙂

    #100962
    Karbon
    Użytkownik
    • 7
    • 222Postów:

    maxell, nie licz na to, że admin przejmie organizację twojego pomysłu. Musisz po prostu sam określić zasady i to wstępnie zorganizować, gdyż sam pomysł jest świetny i wart realizacji.
    Mam też inną koncepcję na kalendarz w formie plakatu z kolarzem zdjęć pt. “ja i mój skuter”, który by można pobrać i wydrukować sobie samodzielnie.
    Postaram się swoją propozycję dopracować i wrzucę w temat. Maxell proponuję byś zrobił to samo ze swoim pomysłem.

    #101948
    HugoBoss
    Uczestnik
    • 93
    • 3 265Postów:
Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button