! Forum OFFtopic Kalendarz 2014

Ten temat zawiera 15 odpowiedzi, ma 8 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe HugoBoss HugoBoss 5 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Ponieważ w tym roku jest już trochę za późno na takie pomysły, ale idąc tropem wielu środowisk, może warto było by rozważyć moją propozycję zrobienia kalendarza na 2014 rok ze skuterami.
    Nadmienię tylko, że w grę wchodzą oczywiście skutery nasze i tylko 50 ccm (oczywiście po tuningu również).
    Każdy nadsyłał by swoje zdjęcie/propozycje na skuter każdego miesiąca, który po otrzymaniu największej ilości głosów użytkowników znalazł by się jako np skuter stycznia, lutego itd. Jeden skuterek w miesiącu.
    Po zebraniu wszystkich, kalendarz do druku. Każdy z użytkowników mógłby taki kalendarz sobie zamówić – koszt to ok. 25-30 zł + wysyłka.
    Może skuterowo podłapało by pomysł i moderator by się tym zajął?
    Nie jest to jakaś filozofia a myślę, że chętni by się znaleźli.

Zdjęcie profilowe statorable
    statorable
    Użytkownik

Pomysł bardzo mi się spodobał, szkoda tylko, że w moim skuterku nie ma nic, czym mógłbym się pochwalić…
    Jestem ciekaw rozwoju tematu!

UWAGA! JESTEM NIE NORMALNY! Używam kierunkowskazów i zatrzymuję się na STOPie i zielonej strzałce.
    Zdjęcie profilowe wodka85
    wodka85
    Użytkownik

a dlaczego tylko 50cc? a stuningowane to niby mogą być , uwazam że dobry pomysł ale skuter to skuter nie ważne czy 50 , 125 czy 500cc!!!

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

wodka85 napisał:

a dlaczego tylko 50cc? a stuningowane to niby mogą być , uwazam że dobry pomysł ale skuter to skuter nie ważne czy 50 , 125 czy 500cc!!!

Napisałem o 50 i tuningowanych 50-tkach tylko dlatego, że kalendarze skuterowe z maxi skuterami już są, chodziło mi o oryginalność kalendarza. Można by go było ewentualnie podzielić na skutery i motorowery, powiedzmy po 6 sztuk jednych i drugich co drugi miesiąc.
    Lub ewentualnie zrobić dwa z motorowerami i skuterami osobno.

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

statorable napisał:

Pomysł bardzo mi się spodobał, szkoda tylko, że w moim skuterku nie ma nic, czym mógłbym się pochwalić…

Nie chodzi w tym pomyśle o pochwalenie się czymkolwiek tylko o sam pomysł zdjęcia, scenerię, barwy, nawiązanie do danego miesiąca itp.

Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

No, motorowery muszą być 🙂

Router WS 50 2013
    Zdjęcie profilowe Karbon
    Karbon
    Użytkownik

Pomysł bardzo dobry i wart dopracowania.
    A gdybyście chcieli już stworzyć sobie kalendarz to w PC Formacie, w numerze 1-2013 na dysku znajduje się program Photo Commander. Za jego pomocą w banalnie prosty sposób można przygotować kalendarz do wydrukowania np. na domowej drukarce. Artykuł jak zaprojektować kalendarz w numerze.

Karbon
    Zdjęcie profilowe Karbon
    Karbon
    Użytkownik

Parę minut i tak to może wyglądać:

Karbon
    Zdjęcie profilowe ArtekToros
    ArtekToros
    Użytkownik

fajny pomysł ! styczeń już mamy 🙂 teraz czas na luty

Zdjęcie profilowe Karbon
    Karbon
    Użytkownik

Witaj ArtekToros i zajrzyj do nowego majowego tematu. A co do kalendarza to chciałem pokazać jak łatwo można go sobie zrobić. Plik z projektem można wydrukować na domowej drukarce i cieszyć się swoim oryginalnym kalendarzem. Ja sam często tak robię.

Karbon
Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie