Kącik niemerytoryczny bystrej wody (na pohybel użytkownika H2O). :-)

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #174822
    H2O
    Użytkownik
    • 1
    • 269Postów:

    Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tutejszej *społeczności lokalnej* (stałych bywalców forum i tych z doskoku) oraz na podstawie własnych obserwacji postanowiłem, że wypada tutaj utworzyć taki oto wątek. I można klepać tutaj o wszystkim i o niczym. Wskazane jednak są tutaj wpisy niemerytoryczne, oraz wszelakie publiczne wycieczki (również te pod publiczkę). Do mnie, ale i nie tylko do mnie. Awanturki i awantury, dyskusje, dywagacje i wszelakie spekulacje. Krzesajmy iskry, albo zapalajmy draskę i nieśmy światu ten kaganek oświaty. Zobaczymy jak to się rozwinie.
    Kot filozof zaprasza. 😉
    *
    Mój drogi pamiętniczku…
    Czy każdy posiadacz chinola to chinolony? Nie, bo są jeszcze kymkańce i betłyny. I one są zazwyczaj… na przodku. I OK. Jakość określa byt.
    A co tutaj zrobić z Junakami? 😉

    #174830
    B4rtek
    Użytkownik
    • 0
    • 257Postów:

    No cos ty. Przecie to ja jestem ten najgorszy i najbardziej niechciany. Nie schlebiaj sobie ;]

    #174843
    Anonim
    Nieaktywny
    • 4
    • 927Postów:

    “Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom “
    Naprzeciw czemu??? Przeciez my Cie tu wszyscy ignorujemy to skad te…………..oczekiwania. :):):):):)

    #175070
    H2O
    Użytkownik
    • 1
    • 269Postów:

    Rewelacja. Raptem dwa wpisy niemerytoryczne i ktoś mi zupełnie nieznajomy z pełnym *pół-wiaderkiem* pomyj. Jak miło. 😉
    *
    I mamy już pozamiatane w tym temacie, a miało być tak miło. Phh.
    Wiedziałem, że to jednak ja jestem najlepszy. Gawędziarz tylko, ale zawsze to coś czym się mogę chełpić na swojej dzielni. ;D

    #175076
    Kisiu1981
    Użytkownik
    • 77
    • 4 647Postów:

    A można pisać po pijaku czy tylko po trzeźwemu? Ja dorwałem już czteropak Żubra za 8,00 zł w Żabce…

    #175087
    H2O
    Użytkownik
    • 1
    • 269Postów:

    No wiesz Rysiowaty, ty to zrobisz zaraz tutaj wielką kupę, ale jednak… wal śmiało. ;DDD

    #175137
    H2O
    Użytkownik
    • 1
    • 269Postów:

    Ale wali. Odświeżam temat. Piszta, bo mi smutno jest. ;DDD

    #175152
    eadem
    Uczestnik
    • 11
    • 2 328Postów:

    Skończyłem czteropak Żubra, jeśli to coś zmieni…

    😛

    #175167
    H2O
    Użytkownik
    • 1
    • 269Postów:

    Eadem i jak samopoczucie dzisiaj ??? ;D

    #175175
    eadem
    Uczestnik
    • 11
    • 2 328Postów:

    W porządku nawet, lekko suszy.

    #175207
    Kisiu1981
    Użytkownik
    • 77
    • 4 647Postów:

    Ech, Boże – mówię Wam, że naprawdę… Wiecie o co chodzi?

    #175216
    H2O
    Użytkownik
    • 1
    • 269Postów:

    Zazwyczaj to chodzi jednak tylko i wyłącznie o… PIENIĄDZE. Dziki kraj. Rysiowaty, polewaj. Twoja kolej. 🙂
    *
    I wyżal się wreszcie co ciebie tam uwiera na tej twojej duszy. A nawet i publicznie. Potem wszystko będzie już… prostsze, łatwiejsze i życie stanie się prawdziwą bajką. O takim pewnym księciu i siedmiu (należycie wyposażonych i szczodrze obdarzonych przez los) księżniczkach. ;DDD

    #175239
    H2O
    Użytkownik
    • 1
    • 269Postów:

    Psu nigdy nie ufaj, ale byle jakiemu kotu to ufaj zawsze. ;P

    #175390
    H2O
    Użytkownik
    • 1
    • 269Postów:

    W nawiązaniu do…

    http://www.skuterowo.com/forums/topic/opinie-zipp-toxic-50-2t-2-kola-za-3-kola/page/2#post-177601
    *
    Eee, nie przesadzaj. Grunt, że napisał poprawną polszczyzną. W pewnym sensie. Ja człenia jednak zrozumiałem, a też jestem dość wybredny w odbiorze. 😉
    *
    Takie mamy forum i trzeba z tym żyć. I żyjemy sobie dalej.
    *
    Wombat pisze zawsze pierwsze zdanie z małej litery (to jego znak rozpoznawczy, niezależnie od danego profilu forum) i nieustannie walczy o lepsze jutro ze swoim tuningowanym Junakiem w 2T (W PCX-ie pewnie już tak *szeroko* sobie nie pogrzebie).
    Seba się zafokusował na kategorie prawa jazdy różnego kalibru i tematykę z tym związaną (oraz produkty marki… KYMCO). Only.
    Rysiowaty naparza tutaj cały czas o różnorakich testowanych przez niego… olejach do swoich chińskich popylaczy z silnikami 2T (niewykluczone, że zbiera sobie też opakowania po tych olejach i ustawia rządkiem na… półeczkach w jakiejś pakamerze).
    Eadem zawsze drąży dany temat, aż do bólu (zawsze szuka tego… złotego środka).
    Raven jest pod sugestywnym wpływem Wombata, ale też umie myśleć samodzielnie. ;P

    Benito, B4rtek i setka innych ludków *odwiedzających* to forum co dnia… pewnie poszła teraz na grzyby. I mają rację. ;P

    #175391
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    Mam na tym forum (na każdym zresztą w którym jestem zarejestrowany) tylko jeden profil. Od zawsze. Uznaj to za dogmat. Tak po prostu jest. Widze że uparcie mi wpajasz posiadanie kilku kont- ale mylnie.
    Nie mieści mi sie w głowie sens i potrzeba utrzymywania na jakimkolwiek forum dwu kont- żeby sie samemu po pleckach poklepywać czy jak? Zasadność tego jest dla mnie nie zrozumiała i zerowa. I nawet jeżeli coś pieprze to robie to pod własnym nickiem.
    btw,
    Myślę że jak kupie coś od hondy to i tak sobie pogrzebie bo z tego sie nie wyrasta – a układy PGM-FI hondy akurat znam bardzo dobrze.

    #175406
    Anonim
    Nieaktywny
    • 4
    • 927Postów:

    “Raven jest pod sugestywnym wpływem Wombata”

    Sugestywnym????? Niemal…. hipnotycznym :):):)

    “….ale też umie myśleć samodzielnie. “

    Nie odnotowałem jeszcze tego faktu :):):)

    #175417
    H2O
    Użytkownik
    • 1
    • 269Postów:

    Czytakuj, a wrodzona złośliwość człowieka jest podobno… domeną ludzi inteligentnych. ;P

    #175418
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    ale wpływu czy samodzielności? – bo sie gubie.

    #175456
    B4rtek
    Użytkownik
    • 0
    • 257Postów:

    Benito, B4rtek i setka innych ludków *odwiedzających* to forum co dnia… pewnie poszła teraz na grzyby. I mają rację. ;P

    Rozszyfrowales mnie bezblednie. Przyjechalem sobie do domku w lesie hondą (wreszcie w pelni legalnie) i od tygodnia zbieram grzybki i popijam piwko (oczywiscie ciagle pracujac przy okazji) 🙂
    Poczatki na tym forum mnie nauczyly jednego – trzeba miec do niego ogromny dystans bo zbyt wiele osob ma ambicje na prezydenta. Nie po to fora powstały.

    #175461
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    a ty bido ze swoimi ambicjami nie możesz się przebić? :).
    do KAŻDEGO forum trzeba mieć dystans.

    #175462
    B4rtek
    Użytkownik
    • 0
    • 257Postów:

    A ty bys popuscil gdybys nie skomentowal mojego posta?
    Malo wiesz o forach. Widac chyba przywykles….
    “Bido”… nie masz kompletnie pojecia z kim rozmawiasz. Jedyna roznica – mi twoja szanowna opinia poki co kompletnie zwisa.

    #175466
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    “Nie wiesz z kim tańczysz chłopcze” – znaczy się? 🙂

    #175467
    B4rtek
    Użytkownik
    • 0
    • 257Postów:

    A doszedles do zdania ze zwisa mi twoja opinia? Bo chyba zgodzisz sie ze nie mam ochoty byc wylewny.
    Poza tym nie to mialem na mysli… Bardziej fakt ze nie znasz ludzi a obrazasz.
    Ale pomysl chwile nad rutyna w jaka popadles bo do glupich masz daleko tylko popadles w codziennosc.

    #175468
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    strasznie się spinasz a piszesz o dystansie.

    #175469
    B4rtek
    Użytkownik
    • 0
    • 257Postów:

    Nigdy nie bylem bardziej wyluzowany. Nie doczytales jaki relaks sobie zafundowalem :]
    Jeszcze jakas trafna analiza psychologiczna ? Pragne przypomniec ze to nie mnie sie rece trzesly aby skomentowac Twoj post i rozpoczac kolejna pusta dyskusje.

    #175470
    Anonim
    Nieaktywny
    • 4
    • 927Postów:

    To może chociaż coś o spawach……:):):)
    Nie żebym podpuszczał, ale …….. :):):)

    #175472
    B4rtek
    Użytkownik
    • 0
    • 257Postów:

    “Yyyyyyy Władek…. to nie ten film…” ;]

    #175477
    H2O
    Użytkownik
    • 1
    • 269Postów:

    A może porozmawiajmy o gaźnikach. I znowu… grzyb się będzie słał gęsto, a niektórzy będą w lesie. 😉
    *
    Edit:
    Trup się będzie słał gęsto. ;D

    #176188
    H2SO4
    Użytkownik
    • 1
    • 243Postów:

    Chrzanić gaźniki. Teraz jest okazja, żeby zagrać sobie w POKERA w nieco innym już tutaj temacie.

    http://www.skuterowo.com/forums/topic/kyco-super-9-lc-na-sprzedaz#post-178412

    Macie tutaj już wolną rękę. Lecimy z tym tematem nieco dalej? Dogadujemy? Teraz już musimy, bo to sprawa honoru. 😛

    #176189
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82
    • 3 102Postów:

    H2O napisał:

    A może porozmawiajmy o gaźnikach.

    H2SO4 napisał:

    Chrzanić gaźniki. Teraz jest okazja, żeby zagrać sobie w POKERA w nieco innym już tutaj temacie.

    Ty to tak w ogóle to się dobrze czujesz? Sam sobie na posty odpisujesz?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button