Junak 904 czy kymco agility

Witam,
Szukam czterosuwu do 50 cm w cenie 4,5 max 5 tys. Raczej nie chcę używki. W tej cenie znalazłem 2 modele które mnie zinteresowały jak w temacie junak 904 i kymco agility. Możecie doradzić który ewentualnie polecić jakiś inny?

Ale to dwa odmienne byty skuter i naked,automat i biegowy,jaki masz wzrost,waga itd rozwiń pytanie,do czego ma służyć do lansu na dojazdy [szkoła,praca] robisz zakupy i potrzebna przestrzeń bagażowa?

Wzrost 187, waga około 85 kg, głownie do dojazdów do pracy około 12 km w obie strony. Przestrzeń bagażowa nie jest istotna. Może to być cokolwiek, skuter albo motorower, zależy mi na bezawaryjności i taniej eksploatacji.

junak 904 i jemu podobne [silnik fmb 4t biegi] na jekie sie zmieścisz wygodnie,jak nie kombinujesz z tjuningami [krotki odcinek 6km wiec po co],jak pbcykasz operowanie biegami i gaze to 2l się na 100 zmieścisz [oczywiście 50cc nie tuning] sam jezdże motorowerem z takim silnikiem i wiem że jak jak dbasz o wymiane oleju itd to loto panie i nic mu nie jest 5,5roku i 7k,tu na forum kolega ma ok 30-40k nic mu się nie dzieje.