Junak 902 - polerowanie i inne.

Posiadam Junaka 902 no i strasznie szybko rysuje się bak (wypolerować chce nie tylko bak), może zna ktoś jakoś dobrą pastę do polerki tak do ok. 30zł?

Mam jeszcze inny problem, jak można naprawić (chciałbym wiedzieć tak krok po kroku) czujnik paliwa, ponieważ już sobie go pchałem parę kilometrów :p

Można zakupić taką gumkę do stopki centralne? Bo urwała mi się i stopka ociera łańcuch.

Są w nim jakieś blokady?

Ostatnie pytanko w Junaku tam gdzie jest plastik boczny połamał mi się plastik (raczej to co go trzyma), pewnie podczas wibracji. Kleiłem ala kropelką, trzymało się, ale zaraz podczas jazdy odpadło. Zna ktoś jakiś dobry klej do tego typu plastiku?
Dzięki i pozdrawiam

Spolerować rysy możesz czymś takim np.
http://allegro.pl/k2-ultra-cut-pasta-polerska-na-rysy-do-lakieru-i3329007859.html

Czujnik paliwa to raczej w serwisie bym próbował. Tak samo gumę do stopki.
Jeśli chodzi o plastiki to żaden klej Ci tak nie będzie trzymał jak zgrzewanie na ciepło. Znajdź jakiś kawałek plastiku podobnej twardości i spróbuj to zgrzać zwykłą lutownicą lub malutkim palnikiem - zapalniczką.

Gościu w serwisie mówił od razu że czujnik pewnie nie działa i że w serwisie nie zrobią. Guma to raczej moja wina. To jeśli stopi plastik to będzie się trzymać?