Junak 901RS - montaż filtra paliwa i lepsza żarówka.

1.)Czy montaż filtra paliwa pomiędzy kranikiem a gaźnikiem może mieć jakieś negatywne skutki?
2.)Moja oryginalna żarówka jest trochę jakby słaba i chciałbym się zapytać,czy można kupić jakieś lepsze/mocniejsze żarówki,bo z tą moją trochę strach w nocy jeździć :/

Ad.1. Nie, jeżeli jest nowy i drożny.
Ad.2. To zmień na takiego samego typu i mocy, ale już nieco lepszej firmy, która w pełni *gwarantuje* parametry swoich źródeł światła.
Eksperymenty z... *zasadzonymi* dużymi żarówami kończą się zazwyczaj fiaskiem (spływa odbłyśnik lampy, zdycha czasem też stator lub spływają przewody zasilające). I nastaje już totalna ciemność, a kasa z twojej kieszeni na późniejszą *odbudowę* idzie sobie... zrywać szczaw na szczere pole.
Nadążasz za mną?
*
Niestety, ale bez większych modyfikacji poszczególnych układów, żaden producent popylaczy nie pozwoli ci jednak bezkarnie grzebać według własnego widzimisie. Spróbuj, aby się przekonać. Spróbuj, czegoś się może nauczysz na swoich własnych błędach.
*
Inne dziwne pytania kieruj już do innych, równie *kombinujących* w tym temacie. Taka tam to mała dygresja z mojej strony.

Gwarancji nie mam już od ponad 6500 kilometrów :) A jak kupię żarówkę z homologacją,to to też nie jest nic złego.Nie?