Junak 901F tuning na 125ccm

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #174545
    Elderian
    Użytkownik
    • 3
    • 4Postów:

    Witam, posiadam biegówkę junaka która ma 50ccm. Jadąc pod nawet małą górkę we 2 osoby strasznie spadają obroty, trzeba robić znacznie wcześniej rozpęd. W przyszłym roku chciałbym wstawić 125ccm, dealer od którego kupiłem motorek oferuje właśnie usługę tuningu itd.
    Przy tym tuningu wymieniają tylko silnik czy też zegary? Jak wygląda potem sprawa z dowodem rejestracyjnym?

    #174546
    Kristop
    Uczestnik
    • 38
    • 1 164Postów:

    Jeździsz nielegalnie, potrącisz przechodnia i możesz mu “rynte” do końca życia bulić:P

    #174548
    Elderian
    Użytkownik
    • 3
    • 4Postów:

    No domyślam się, że takie są konsekwencje niezgłoszenia tej zmiany w jakimś urzędzie 😛 Nie sprecyzowałem trochę tego drugiego pytania, chodziło mi bardziej o to co trzeba załatwić by w końcu było wszystko legalne, wiem, że potrzeba do tego jakiejś opinii kogoś tam ale nie wiem, nie siedzę w temacie za bardzo i dlatego się pytam.

    #174549
    rominciarz7
    Uczestnik
    • 1
    • 17Postów:

    Odpuść sobie lepiej takie ,,zabawy” ja mam Rometa Routera Ws 50/72 i jedzie fajnie ale od dawna podoba mi się Romet K125 jest tani i niedługo planuję Ws-a sprzedać , odrobinke dołożyć i wsiadam na K125. Ustawa weszła w życie , warunki spełniam a dorzucę nieduzo ok 2k 🙂

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button