junak 901 sport nie wchodzi na obroty

Witam.Posiadam junaka 901 sport wymienilem w nim silnik na 110cm po zalozeniu wszystko bylo wpozadku nie liczac tego ze nie mial ladowania,ale jakos przejezdzilem sezon,teraz kupilem silnik 125 zalozylem go zapalil ale niestety nie wchodzi na wysokie obroty strzela z tlumika i go dusi,probowalem juz cudow z gaznikiem dysze regulacje i takie tam ale nic nie pomoglo,wyczytalem na jakims forum ze to moze byc problem z modulem,orginalny modul od 50cm do silnika 125cm nie bedzie pasowal nie puszcza odpowiedniego pradu na swiece,czy ktos mial podobny problem?Prosze o pomoc jak dobrac odpowiedni modul?A moze po prostu wymienic mu magneto z pradnica z orginalnego silnika jaki w nim byl zamontowany,pradnica na 4 piny,w tym silniku mam na 5 pinow moze to jest problemem?ponoc 901 sport maja instalacje ac a reszta ma dc wiec to jest przyczyna?

hallo?pomoze mi ktos?

Nie mam pojęcia o elektryce lecz najpierw sprawdziłbym czy zawory są dobrze wyregulowane.

nie co ty zawory nie maja nic wspolnego z tymi objawami

moze ktos wie jaka jest w nim instalacja ac czy dc?

Sprawdź zapłon i wymień moduł. Może faktycznie jest tak jak mowisz

wymien modul problem z tym ze na modulach nie ma zadnych oznaczen wiec jaki wybrac?

widze ze jednak nikt mi nie pomoze

producent modulu podaje na jakim pradzie smiga a poza tym kupujac silnik 125 trzeba miec kpl instalacje tzn modul cewki itp
z 50 moze nie smigac inna mapa zaplonowa itp
ja nie wiem na jakim on ma smigac moze kto inny ci pomoze
sprawdz dane producenta silnika co i jak z elektronika w tym silniku