Junak 901 RS - zegary cyfrowe.

W moim Junaku padł już drugi obrotomierz(1 padłi wymieniłem na drugi na gwarancji) i zastanawiam się,czy są do niego jakieś cyfrowe zegary.Te analogowe padł mniej więcej po tym samym czasie(chyba coś koło 1300-1400 km).Czy cyfrowe też mogłyby się łatwo popsuć,ile by kosztowały i czy w ogóle są jakieś dostępne.Z góry dziękuję za szybką odpowiedź ;)

*Podbijam temat

Orginalnych cyfrowych raczej nie dostaniesz do tego modelu bo nie znmam firmy zeby produkowala do takiego niezbyt znanego modelu scpecjalnych zegarow. Ale w moim Junak'u 903 Race wlasnie mam cyfrowe i zastanawiam czy by nie pasowaly do twojego modelu, bo przeciez ta sama marka/fabryka. Tutaj masz fotke, http://img07.tablica.pl/images_tablicapl/75868211_3_644x461_junak-903-nowosc-motocykle-i-skutery.jpg

Jest tam wlasnie zdjecie owych zegarow.

Hmmm...Jesli będziesz rozbierał kiedyś przednia obudowę lub zegary wyciągał,to podeślesz mi fotkę jak są mocowane zegary?

Raczej nie bardzo bo caly czas jest na gwarancji i nie bede w niego ingerowal, spytaj sie innych wlascieli moze oni juz albo beda go tuningowac to rozkreca dla ciebie.

Ja byłem w moim 901 rs zmuszony do zdjęcia obudowy na gwarancji,bo mała żarówka z lewej strony sie po prostu wysunęła i musiałem ją wsadzic z powrotem,a bez rozkręcania się nie obyło.Gdy oddałem go do serwisu na wymianę obrotomierza,to obudowę zegarów musieli podważyć,bo śrubce łebek rozwalili i jest lekki ubytek z boku.Genialni są polscy mechanicy :) Na szczęscie przy następnym przeglądzie nie będę miał gwarancji i będę mógł sam go sobie zrobić :)