Junak 901 rs blokady

Witam mam pytanie czy ktoś wie jakie są blokady w Junak 901 rs

Prawdopodobnie jak w większości motorowerów z silnikiem 139FMB jest tylko jedna blokada a jest nią moduł zapłonowy. Jeżeli twój motorower na czwartym biegu przyśpiesza i nagle przestaje przy około 45km/h to na pewno moduł zapłonowy do wymiany.

Bardzo dziękuję i życzę dużo radości z jazdy .

Nie ma za co - nawzajem :-D.

witam ! ja też mam junaka 901 rs i potrzebuje porady. Gdy zmieniam bieg na 2 jest takie szarpnięcie i tak jakby przy zmianie mocno kopnęło sie w wajche od biegów. co to może być ?? prosze o pomoc.

wszystko wskazuje na wade na walku(zadzior. ewentualnie wyrobienie wypustow na kole zebatym 2 biegu} jezeli reszta biegow wchodzi ok
to sprawdz automat czy on nie podaje zle 2 biegu (bez plynnosci podawania ,przesuwu zebatki 2 biegu) jezeli ok to rozbiorka skrzyni cie czeka
ps,post starszy ale czesto spotykany problem wiazacy sie z wbijaniem biegow na tzw sile

witam mam Junaka 901 RS od Maja , mam przejechane już ok.1200 km , i mam pytanie
Jakie są możliwe blokady do zdjęcia / co mogę kupić aby troszeczkę " podrasować " moją maszynę.
Z góry dzięki za odpowiedź

PS: Myślę nad tym tłumikiem z allegro : http://allegro.pl/tlumik-tuba-kolanko-junak-901-barton-sprint-50cc-i3463513858.html