Jincheng Knight JC 50Q-8 - gdzie kupić części zamienne?

witam - badam przed ewentualnym zakupem dostępność części zamiennych do Jincheng Knight JC 50Q-8 - chodzi mi o cały prędkościomierz lub ewentualnie odpowiedni ślimak do niego.. ktoś wie? gdzie? mogą być linki do sklepów zagranicznych - z góry dzięki

Chyba dotyczy tego modelu http://www.scigacz.pl/Jincheng,JC50Q8,1443.html

powiem tak wdzięku mu nie można odmówić napęd licznika jest tu sprawą nie istotną [w chinolu zawsze dobierzesz jak masz stary na wzór] jeżeli chodzi o silnik z wyglądu jest podobny do reszty fmb lecz ma inną wymiarówkę skrzyni,wału,cylka itd,graty ciężko dostać do tego modelu a jak już [zestaw 72cm 600zl] najczęściej wymieniają cały silnik a nie wspomnę o elementach nadwozia.łatwiej o graty do 35letniego japońca jak do niego na koniec moja rada jak chcesz wdepnąć to kup a jak nie to kup red rose 50 twarda apka lc skoro chcesz choppera.

Sniper061 - dzięki za info... za to lubię skuterowo.com że zawsze znajdzie się ktoś o trzeźwiejszym (tzn. beż różowych okularków) spojrzeniem na nasze zachcianki.. argument Twój nie do odparcia.. poszukam więc takiej Aprilli o której piszesz i zobaczę jak to się prezentuje.. generalnie myślę o czymś w tym stylu - może skuszę się od razu na 125tkę? jeszcze raz dzięki za pomoc

to znajdziesz czego szukasz jak chcesz 125 jeździć na b pamiętaj max 11kw w dowodzie.