Jeszcze jedno pytanie

W szkole dużo osób jeździ Yamahą Areox, czy jakiś skuter tak do okło 4 tyś (nówka) może dorównać temu skuterowi? (chodzi mi o przyspieszenie, osiągi itp.)

Gilera Runner, Derbi GP1, Piaggio NRG. Wszystko zależy od tuningu ale w serii mają podobne osiągi.

Nowa gilera runner za 4tys, haha dobre :D

A faktycznie umknęło mi to że omp chce nówkę. W takim wypadku mój poprzedni post jest nieaktualny.
Kymco z silnikiem SF10 też nie jest zły i przy delikatnym tuningu wstydu nie przyniesie ale tu też trochę Ci brakuje.

O boże gimbus chce kupić skuterka żeby się ścigać z kolegami :roll: Niepoważne...

omp napisał:

W szkole dużo osób jeździ Yamahą Areox, czy jakiś skuter tak do okło 4 tyś (nówka) może dorównać temu skuterowi? (chodzi mi o przyspieszenie, osiągi itp.)

Jeśli odblokujesz i poddasz go tuningowi, to tak.. Jak wiadomo zablokowany Aerox też powinien jechać max.45/godz, żeby spełniał wymogi dla motorowera.

Pietro, żaden nowy skuter do 4 tys. po odblokowaniu nie dorówna Aeroxowi . Trzeba by było zrobić gruby tuning, czyli wsadzić 70cc, sportowy wydech , wariator, sprzęgło i pełno takich dupereli, a kto tuninguje nowe skutery ?.

Do autora tematu : Kup Używkę !.

Patryk, można wsadzić nawet cylek 90ccm. Ten tuninguje co chce jeździć nowym ;)