Jazda na jednym kole Keeway ry8

Co zrobić zeby mi skuter stawał na jedno koło? Albo ruszał z wysokich obrotów może sprezyne centralna od sprzegła na czerwona

daj mu rolki 2g-3g i najepiej sprężynki sprżeła od 1500obr/min czyli zółte

ja załozyłem własnie sprezynki sprzegła czerwone i poprawily lekko start skutera a rolki od piggo by pasowały do keeway

Usiądź bardziej z tyłu skuter że by masa poszła na tył albo go podbij.

Spróbuj ustać na tylnich podnóżkach i wychylić się jak najbardziej na tył ;). Wtedy powinien na kole ustać. Jak nie da rady to tak jak pisze kolega lekkie rolki.

a np. jak dam rolki 2g to v-max mi spadnie ? i czy na rolkach pisze ile mają gram?

daj mu rolki 2-3 gram i załoz sprezyne dociskowa biała i sprezynki sprzegła tez białe to zobaczysz na jakie obroty bedzie ci wchodził :D ewentualnie niebieskie tez sa twarde.

spoko ja mam sprezyny sprzegła czerowne od 2500rpm rolki 5g i teraz zamowiłem sprezyne od 2000rpm. Bedzie cosc z tego czy rolki wymienic znowu

retfresz

jak wpakuje rolki 3 gram to mocno mi spadnie predkosc

dałem mu sprezyne dociskowa czerwona 2000 rmp no nie powiem przyspieszenie ma niezłe ale szkoda mi troche slinkia jak chcem np gdzies dalej(15) jechac to strasznie chodzi na wysokich obrotach
Co mam zrobic najlepiej jak zmienie sprezyne na seryjna i zmienie rolki na 3 g bo teraz mam 5,5 może to przez rolki ze mam ciezkie a nie 3 g