Jazda bez akumulatora.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Jazda bez akumulatora.

Ten temat zawiera 13 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 7 lata, 7 miesiące temu.

Oglądasz 14 postów - 1 przez 14 (z 14 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Chcialbym was zapytac czy można jezdzic bez podlaczonego akumulatoraż Bo skuter normalnie odpala…

Anonimowy

ktoś pisał że cewka może się spalić, ale ja jeździłem przez zimę cały czas bez aku i śmiga do dziś 😉

Anonimowy

Pewnie, że możesz. Ale nie będzie ci działać rozrusznik, klakson, kierunki. 🙂 Nic się nie zepsuje, chyba, że półksiężyc (zabierak) od kopki. 🙂

Anonimowy

Patrico napisał:

Ale nie będzie ci działać rozrusznik, klakson, kierunki.

ale gdy silnik odpali to wtedy będzie dzialac co prawda rozrusznik wtedy niebędzie potrzebny ale będzie dziaalc bo silnik robi prąd

Anonimowy

Patrico napisał:

Ale nie będzie ci działać rozrusznik, klakson, kierunki. 🙂 Nic się nie zepsuje, chyba, że półksiężyc (zabierak) od kopki. 🙂

tak jak mateo007, wspomniał, elektryka będzie działać tylko rozrusznik nie, po odpaleniu silnika będzie wszystko chodzić. i nie wiem czemu zabierak od kopki miałby się rozwalić, ja cały sezon odpalałem na kopa i się nie połamał.
    Jedynie ta cewka czy tam coś podobno może się spalić. może ale nie musi.

Anonimowy

nic się nie stanie.. na niskich obrotach swiatla beda ci przygasac i kierunki brzeczec bo nie beda mialy doprowadzonego ustabilizowanego 12-13V który daje nam akumulator .. beda zasilane połówkowym napieciem ładowania akumulatora który na niskich spada poniżej 10-9v.
    Tyle teorii . ^^

Anonimowy

JacoPL napisał:

na niskich obrotach swiatla beda ci przygasac

w moim i innych z którymi mialem do czynienia na wolnych słabiej świecą mimo akumulatora 😉

Anonimowy

Ja juz kope 2 sezony i kopka jest w stanie idealnym:P No oprocz tego ze nozka jest wypolerowana na lustro ale to chyba + :P:P:P
    Dzisiaj zregenerowalem aku i moze sezon będzie dzialac…a szkoda bo to yuasa za 250zl;/

Anonimowy

Chopie śmigaj bez aku nic nie będzie.. Kierunek = Ręka Klakson = Zwykły dzwonek od roweru 😀

Anonimowy

Patrico napisał:

Nic się nie zepsuje, chyba, że półksiężyc (zabierak) od kopki.

Mafioz napisał:

ja cały sezon odpalałem na kopa i się nie połamał.

kojak666 napisał:

Ja juz kope 2 sezony i kopka jest w stanie idealnym:P

Nie kapnęliście się że to nie było na serio? Tylko on miał na myśli że jeśli coś się może zepsuć to jedynie ten zbierak.

[ Komentarz dodany przez: RudY: 09-04-2010, 23:12 ]
    Od kopania bo nie ma elektrycznego <- dla niekumatych 😀
    A w moim moto jest kopane już 9lat i dalej normalnie działa 😀

Anonimowy

Chodziło mi, że to jedyna rzecz która może się rozwalić z powodu braku akumulatora. 😉

Anonimowy

w keewayach zdazylo mi się bardzo czesto ze kopniak się przekrecal bo nozka jest aluminiowa i zabki się obcieraly, i kopniak wisial sobie bezwladnie :D:D

Anonimowy

JacoPL napisał:

w keewayach zdazylo mi się bardzo czesto ze kopniak się przekrecal bo nozka jest aluminiowa i zabki się obcieraly, i kopniak wisial sobie bezwladnie 😀 😀

a w roxach jakaś stalowa jestą xd
    zresztą trzeba było tego imbusa co tam jest mocniej dokręcić ;p u mnie się nic nie wyciera, ząbki w idealnym stanie ;d

Anonimowy

Oj tam już odbiegacie od tematu. MOŻESZ JEŹDZIÆ NIC SIE NIE STANIE I KONIEC !

Oglądasz 14 postów - 1 przez 14 (z 14 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie

Zobacz także: