Jakie SuperMoto?

Witam, mam zamiar kupić używane supermoto, ale nie wiem czego dokladniej szukac, jakie marki proponujecie?? Szukam nie drogiego ale dobrego sprzetu… Z gory dziekuje za pomoc… Chicken Przeniosąem! - Marchles

Jedyne SuperMoto jakie przychodzi mi na myśl to Derbi Senda ! Całkiem ładnie wygląda, no i po ściągnięciu blokad i założeniu sportowego cylindra leci ponad 100 :wink: A jaką kwotą dysponujesz ? będzie nam łatwiej coś znaleźć !

Derbi Senda DRD limited edition ;).

dokladnie… derbi lub moze to byc aprilia mx, lub suzuki smx :smiley: ale zalezy jaką kwotą dysponujesz pozdrawiam

Jest jeszcze Yamaha DT w wersji SM http://moto.allegro.pl/item370715731_yamaha_dt_rr_50_sm_derbi_dt_smx_rcr_beta_.html Wygląda to mniej więcej tak.

A i tak najładniejszy jest XPS w limitowanej wersji. Jeden z forumowiczów takiego posiada :wink:

Kruczastemu pewnie chodzi o tą wersje (chociaz egzemplarz z tego ogłoszenia jakoś zabiedzony jest, pamiętam, że jak ostatnio widziałem czystą wersją limited byłem pod wrażeniem:) ) http://www.moto.allegro.pl/item380121402_peugeot_xp_street_supermoto_xp6_derbi_dt_xps_.html

jakiś hujowy ten link :stuck_out_tongue: chodzi mi o takową wersją: http://forum.jednoslad.pl/viewtopic.php?t=255 :slight_smile:

A mi się podoba Yamaha DT 125 przerobiona na SuperMoto pozywej roku 04’ :slight_smile:

mi się podoba SACHS ZZ 125 ;] , bardzo ładne osiągi , i ogólnie Ładny motorek

jest jeszcze husqvarna sm 125 i aprilia mx 125 no i TM 125 sm ale to juz drozszy sprzet

Ciekawa jest jeszcze MZ SM 125. Osobiście posiadam i polecam :]

Polecam Ktm exc 125 :smiley:

jeżeli w klasie 50 cmm supermoto to polecam najbardziej DERBI SENDE sam posiadam taki sprzęt i nigdy mnie nie zawiudł łatwo dostepne części oraz mozliwoś wszelkiego tuningu mechanicznego jak i optycznego . !!

Ale piszesz, ze szukasz supermoto w dziale motocykle, to szukasz 50ccm czy wiekszego? Bo tez okresliles się jak swinia mazakiem.

ja też zastanawiam się nad jakimś sm 125 bo chciał bym trochę w stuncie tym pojeździc…Co prawda łatwiej się stuntuje sportami ale niestety nsr,cbr,rs itp. są dla mnie trochę za małe…I też nie wiem co najlepsze, derbi nie chce bo jest paskudne :mrgreen:
MZ sm-wydaje mi się że z częściami będzie ciężko, ktm i husqvarna-oba mi się podobaja więc niewiem co lepsze :stuck_out_tongue:
a i jeszcze dt jst fajna…ciężko się zdecydować :lol:

MZ sm-wydaje mi się że z częściami będzie ciężko,



wydaje Ci się :p do MZ jest od zajeban***a częsci :) trzeba tylko wiedziec gdzie szukać, bo nie w każdym sklepie motocyklowym będą je mieli.


Ja wziąłbym pod uwagę MZ, KTM lub husqvarne. Poszukaj w okolicy najlepiej każdego z tych SM i wybierz ten który będzie w najlepszym stanie :) i najbardziej będzie Ci odpowiadał :)


PS. nie ten dzial :P powinno być w to czy tamto

ostatnio na bazarku motocyklowym w wawie oglądałem yamahe xt125x ktm exc125 yamahe dt125x
xt125x-rozczarowanie :-/ strasznie malutki sprzęt, powiedział bym że karłowaty
dt- fajna, ta którą widziałem była w koszmarnym stanie, ale ogólnie motorek spoko
exc-naprawdę wysoki, ja przy swoich 192cm wzrostu czułem się naprawde fajnie :mrgreen: ale za to kanapa- katastrofa, przejechać na niej 50km było by cięzko :-/

tyle z osobistych obserwacji :wink:

Bawisz się w górnika ? ;} Patrz kiedy był ostatni post :stuck_out_tongue: / RudY