Jakie sprężynki i rolki ?

Witam!
Posiadam chiński skuter 50 ccm w którym został wymieniony cylinder na 70 oraz gaźnik na ciut większy, ale rozultaty są średnio zadowalające wiec chciałbym jeszcze wymienić rolkini sprężynki. I teraz tu moje pytanie jakie wybrać? Głównie zależy mi na V-Max lecz chciałbym żeby tez się dość żwawo zbierał. I drugie pytanie co można by jeszcze zrobić aby był szybszy etc.?

rolki dobiera się doświadczalnie i nikt ci nie napisze jakie masz mieć. poszukaj jak najbardziej podobnych konfiguracji i wczytaj się na jakich rolkach go wystroili. u ciebie powinno być prawie identycznie.
Drugie pytanie jest łatwe.
Wymienić cylinder 70 z allegro na 70cm klasy Malossi sport, Stage6 Streetracing, DR. Evo70… itd. albo jeszcze grubiej - w cylindrzy klasy Stage MKII. Do tego wydech gaźnik, pewnie wał… itd

Do tego miej w głowie to że z prędkości powyżej 70km/h te gówniane chińskie hamulce w zasadzie cię nie zatrzymają a rama zaczyna przy tych prędkościach pływać i zawieszenie ma problem z utrzymaniem cię na drodze. Wiem bo mam taki chiński skuter stuningowany dość “grubo” i wiem jak się zachowuje