JAKIE SIECIOWKI GRACIE ?

mimo wieku gram czesto
najdluzej chyba w metina tyle ze na pl okradli mi konto i dalem spokoj teraz gram na balmorze -a wy w co gracie ?

4T FOREVER

od półtora roku żona na Grepolis - ta cholerna gra nie ma końca , ja się z niej wycofałem z powodu braku czasu .

to fakt wszystkie te gry zeby cos osiagnac sa pozeraczami czasu
no i druga polowa czeso gania mowiac ze poje.... mi sie we lbie na stare lata

Ja nie gram teraz w żadną,kiedyś trochę na travianie. Za to moja w kilka,jak już usiądzie to na kilka godzin.

w traviana też grałem - nie jedną noc miałem nie przespaną przez ataki - Qurwa koszmar do roboty bez snu .

Counter-Strike 1.6 :D
jak ktoś gra to zapraszam do sieci serwerów
www.csunikalni.xaa.pl

league of legends. a znajomy w to pyka już ze 2 lata i nawet ma pieniądze z tego :D

Lukario napisał:

league of legends. a znajomy w to pyka już ze 2 lata i nawet ma pieniądze z tego :D

moj syn nagina w to- nawet startowal w druzynowym turnieju w polsce ale kasy nie ciagnie z tego tytulu to przywilej dla najlepszych w ta gre

Ja aktualnie gram w minecrafta :D Nie gram dla zabawy, Może troche, Ale głównie dla zarobku. Ponieważ posiadam sieć serwerów.

Jeżeli macie ochotę na paintbala to podaję ip serwera:

IP : Beta.SerwerPaintball.pl:25037

ja gram w cs i w league of legends ale mam pytanie w czym to ma związek ze skuterami ???wtf

trochę z cs z kumplami tak smao jak minecraft,
cod i bf :)

Lukario napisał:

league of legends. a znajomy w to pyka już ze 2 lata i nawet ma pieniądze z tego :D

dziś mi się pochwalił że wygrał 2000 do podziału na 4 osoby ;) kolejny raz już :D w maju zagra o 8 kafli. jak wiadomo najlepsze drużyny grają o 25000000$ czyli po takim zastrzyku gotówki jest się ustawionym do końca życia jak nie na kilka pokoleń

ja grałem ze 4-5 lat temu w OGame ale zaniechałem.

LoL jest lepszy, tam gra 30 milionów ludzi. Tylko trzeba mieć pojęcie o śrubokręcie, ten koleżka z pewnością ma. jak mu dałem skuterem jeździć to był wniebowzięty - jechał pierwszy raz i jak tylko śnieg się rozpuści to będziemy jeździć heh bo teraz chodzę do niego i gramy. robi się to nieco nudne. zimo wypier****J :D