jakie rolki i sprężynki pod cylinder 80 cm airsala do kingway coliber?

Witam!
mam skutera kingway coliber mam pościągane wszystkie blokady i skuter jedzie 60 zakupiłem cylinder 80 airsala i mam pytanie osdnośnie tego jakie spręzynki wybrać i rolki,i czy zmienić sprężyne centralną odrazu,bo tak wogóle to skuter ma ładne przyspieszenie rolki jeszcze niewiem jakie mam,ale dzisiaj sprawdze ale rolki to pewnie indywidualna sprawa i każdy skuter zachowa się inaczej co nie. ale czy pasek też zmienić? bo wał raczej niezmieniam bo mam mały przebieg,a zresztą kasy niema już, przypomnę,że bardziej mi zależy na v-maxie ,doradcie coś,ok z góry dzięki wszystkim i POZDRAWIAM!

Rolki to bym dał 5g i bedzie ok z małym kłopocikiem, będzie w sam raz ale jak juz bedziesz jechał te z 25km/h bedzie się w sam raz zbierał,ale od zera do tych 25km/h będzie sie silnik za wysoko krecił nie wiem czy sprężynki cos dadzą, dasz twardsze bedzie chyba jeszcze gozej, dasz miększe to będzie za wczesnie brało, ten start pierdzieli chyba ogólnie całe sprzęgło mogę się mylic ale lepszej klasy sprzęgło pewnie załatwiło by problem. Niech się wypowiedzą ci co mają jakies większe doświadczenie z różnej jakości częściami.