Jakie blokady w peugeot speedfight 2 2005r?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Jakie blokady w peugeot speedfight 2 2005r?

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Kamil Tomczyk 3 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Kamil Tomczyk
    Użytkownik

Witam
    Mam pytanie mam speedfight 2 i mam blokadę na 68kmh słuchać charakterystyczny dźwięk po osiągnięciu tej prędkości. Co to może być za blokada?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

nic nie słysze

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…

Kamil Tomczyk
    Użytkownik

Aha. Pomocne…

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

jaki opis „charakterystycznego dźwięku” – taka pomoc.
    A ty możesz napisać o jaki dzwięk ci chodzi – to może ktoś coś wymyśli. Zróbmy milionerów.

Czy jest to:

A) dźwięk odcinanego zapłonu C) buczący głucho wydech
    B) wyjący napęd D) charakterystyczne dźwięki wydawane przez kierowce typu „no jedź dziwko!”

i dlaczego uważasz że ten dźwiek jest „charakterystyczny”. Może jest bardzo „typowy” przy blokadach?

SYM GTS 125 / Junak 607 2T: Malossi Sport 70, ProReplica, wario SportPro, 19mm Carb, Malossi GasBox, MF Evolution Clutch, Wingcooler…itd… gnije…

Kamil Tomczyk
    Użytkownik

Dźwięk jest w stylu metalicznego, coś typu elektrycznego. Nie wiem jak to dookreslic dobrze. Wydaje mi się że moduł może blokować? Jest taka opcja? Czytałem na różnych forach ludzie pisze że speedy 2 nie są blokowane na module. Mam oryginalny z peugeota 11.709.250.00

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 3 miesiące temu przez  Kamil Tomczyk.
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 3 miesiące temu przez  Kamil Tomczyk.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie