Jaką sprężynę centralną na rolki 6,9 g?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Tuning Jaką sprężynę centralną na rolki 6,9 g?

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe thomas thomas 4 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe thomas
    thomas
    Użytkownik

Witam, w ostatnim czasie tuningowałem swojego skutera(traffico 2,mówią o nim że to „gówno” ale ja jestem zadowolony). Wymieniłem w nim: tłumik na sportowy, cylek na 72ccm naraku, wał na wzmocniony, wario polini hi speed,sprzęgło malossi+czerwony sprężyny itp… Nowe wario ma rolki 6,9g i nwm jaka spręzyne centralną na nie założyć, myśle coś o +30%. Jaką waszym zdaniem powinienem założyć aby polepszyć v-max i za razem troszke przyśpieszenie. Dziękuje z góry za pomoc.

Pozdrawiam

Zdjęcie profilowe kargulec12
    kargulec12
    Użytkownik

Ja bym założył jakaś +15 ew. max. + 22 do tego, bo rolki są ciężkie i może słabo ruszać jak mu za twardą dasz.

Zdjęcie profilowe thomas
    thomas
    Użytkownik

zobacze jak będzie na tym +30 bo jeszcze nie doszły xD

Czytaj
    REKLAMA

Prezenty od Junaka

Kup dowolny jednoślad marki Junak, a otrzymasz kask z blendą Junak oraz 5L oleju Platinum Rider.
    Zdjęcie profilowe thomas
    thomas
    Użytkownik

Juz zamówiłem +30 zobacze jak będzie przyśpieszał.

Zdjęcie profilowe kargulec12
    kargulec12
    Użytkownik

Może będzie dobrze z tym trudno powiedzieć, założysz zobaczysz 🙂 Jak będzie słabo startował to włóż wtedy lżejsze rolki.

Zdjęcie profilowe thomas
    thomas
    Użytkownik

Jak będzie słabo startował to pierdykne sobie spręzynke +22%, ale moim zdaniem nie będzie aż tak słabo przyśpieszał bo na oryginalnych rolkach(5g) miał dobre starty a teraz założyłem czerwone spręzynki sprzegła….

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie