Jaki wybrac motocykl 125!

Witam, mam dylemat jaki motocykl wybrać z podanych niżej, dodam iż mam 193cm i waże 110kg, chciałbym zeby byl to sportowy ale zarazem żebym nie wygladal na nim jak idiota :slight_smile:
-Aprilla RS
-Hoonda CBR
-Derbi GRP
-KTM RC
-Yamaha YZF

Biorąc pod uwagę fakt, że każdy z tych motocykli waży troszeczkę (tylko!) więcej od Ciebie, to chyba na każdym będziesz wyglądał dziwacznie :slight_smile: Szczególnie jeśli chcesz sport. Wszystkiego mieć nie można. 125 zresztą z reguły są maleńkie. Aby być produktywnym mogę powiedzieć, żebyś zetknął na CBF/Varadero
Ps. Które już Moto?
Ps2. Ej, to kulturysta jakiś z Ciebie jest? :smiley:

No i jak tam, co wybrałeś? :smiley:

A nie masz możliwości gdzieś “przymierzyć” że tak powiem do siebie czy będzie Ci odpowiadał? Może ktoś ze znajomych ma te co Cię interesują?

Mój kumpel posiada Hyiosunga czy jakoś tak się to pisze Chinska 125, a gabarytem o wiele większa od mojej GS500, opona również nie wygląda jak z rowera, i się nawet nie psuje :slight_smile:

Hyosoung nie jest chiński - to tak po pierwsze. A jakosć produktów Hyosoung jest tak raczej ugruntowana i znana.

Ale rs 125 jest dość duża :smiley: W porównaniu do cbr i nsr to jest naprawdę spora. A poza tym hyosungi są na podzespołach suzuki więc porządne sprzęty :wink: