Jaki używany skuter? Pomoc w wyborze.

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Co Wybrać? Jaki używany skuter? Pomoc w wyborze.

Ten temat zawiera 18 odpowiedzi, ma 8 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe martin1996a martin1996a 4 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 19 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe DiKey
    DiKey
    Użytkownik

Witam!

A więc tak – mam zamiar kupić jakiś używany skuter no i… Zwracam się z prośbą do Was – rozmyślałem (póki miałem w planach nowy) nad Keeway ry-8. No ale tak sie przezucilem na „uzywane” no i myślę sobie czy chińczyk będzie dobry..

A więc – jakiej marki i z ile max przebiegu itp. najlepiej kupić?
    Nie chce aeroxa – bo zapewne więcej „leżał” niż jeździł.
    Nie chciałbym także jakiegoś skutera z archaicznym wyglądem. Takiego jak np. ten:
    http://skutery.net/wp-content/uploads/2013/grafiki/opisy/model-399.jpg
    Tylko chcialbym z takim fajnym jakimś wyglądem jak keeway ry8, czy zipp quantum r.

Cena max to mysle ze 2500 zł.

Licze na pomoc, dziekuje i pozdrawiam.

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

kup jakiś ładny i w dobrym stanie technicznym.A to ocenisz oglądając kilka sztuk.

ziuuummmm….
    Zdjęcie profilowe DiKey
    DiKey
    Użytkownik

Chodzi mi jaką firme brać – czy używany chińczyk nie posypie się od razu, na co zwracać uwagę przy kupnie

Czytaj
    REKLAMA

Prezenty od Junaka

Kup dowolny jednoślad marki Junak, a otrzymasz kask z blendą Junak oraz 5L oleju Platinum Rider.
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

Zrozum, zadajesz pytania do wróżki.
    Mogę ci odpowiedzieć stereotypem że używany markowy będzie lepszy niż nawet nowy chińczyk (bez wnikania jaki).
    Ale ty możesz trafić na markową używkę która będzie skarbonką albo na chinola co zrobić 20 tyś km bez awarii
    Zajeździć można i torosa i yamahe i aprille. Zwłaszcza że za 2500zł to nie będą dwulatki..

ziuuummmm….
    Zdjęcie profilowe motoas
    motoas
    Użytkownik

Odpuść sobie chińczyka. Rozumiem że szukasz jakiejś 50tki. Zobacz sobie raczej coś z kymco. Spokojnie pojeździsz bez awarii ładne kilkanaście tysięcy km. Ja mam Agility City i jestem zadowolony. A cena raczej przystępna.

Zdjęcie profilowe Anek
    Anek
    Użytkownik

Dokładnie, bo kupić a potem kasę w niego ładować to bez sensu.

Zdjęcie profilowe snajper061
    snajper061
    Użytkownik

Jak mnie denerwuje to zachwalanie kymco,a to taki sam h,, jak chińczyk tylko trochę lepsze plastiki o kymco 2t już nie wspomnę odblokujesz założysz sportowy wydech i 5l pali k.rwa jak maluch.Na tym forum nikt ci obiektywnie nie odpowie the best kymco jest i kropka zalecam nowy marka obojętna.

Zdjęcie profilowe DiKey
    DiKey
    Użytkownik

Hmm, a co myślicie nad nowym skuterem z firmy Keeway? Tylko jaki model? Jaki stwarza najmniej problemów, ma dość dobre osiągi? ;^^

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Pieprzysz snajper jak potłuczony, moje kymco 2T ze sportowym tłumikiem paliło 3,5-4 litry na 100 km, a jeździło dynamicznie do 65-70 km/h, potem było żyłowanie silnika. Kolejny pacjent z bólem dupy na markę Kymco. Wbijcie sobie do głowy, że to produkty lepsze niż chińczyki, nawet ja się tu będziecie jeden z drugim krzyżem na tym forum kłaść…

Jakbyś dozbierał do 3-3,5 tys. zł to mógłbyś już szukać czegoś ciekawego w używkach, a tak to trochę lipny wybór.

Zdjęcie profilowe DiKey
    DiKey
    Użytkownik

A jaki polecacie skuter marki Keeway? (nowy, nie patrzcie na cene cnie)

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 19 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie