Jaki tłumik polecicie do 4t 50 cm seria

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Jaki tłumik polecicie do 4t 50 cm seria

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Nortos Nortos 1 lat, 5 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Czaki
    Czaki
    Użytkownik

Wku….a mnie już seryjny wyje jak poj….y na jaki wymienić ? wszystko seria poza napędem. Jakieś propozycje linki ?

Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

jakikolwiek aby do 50cm. na allegro tego full a wielkich zmian w osiagach to w zasadzie żadnych nie niesie – to nie 2T

ziuuummmm….
    Zdjęcie profilowe Czaki
    Czaki
    Użytkownik

Wiem chodzi mi bardziej o wygląd i dźwięk ten seryjny to dramat. Ludzie się obracają jak pierdzi przy 70 Km/h

Czytaj
    REKLAMA

Prezenty od Junaka

Kup dowolny jednoślad marki Junak, a otrzymasz kask z blendą Junak oraz 5L oleju Platinum Rider.
    Zdjęcie profilowe Nortos
    Nortos
    Użytkownik

jaki masz? bo mi seryjny nie pierdzi jakoś tragicznie, chodzi dość cicho i nie jest denerwujący.

Router Grande 50/90
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

a słyszałes kiedykolwiek w 50cm tłumik „nie pierdzący”? bo nie ma takich o szlachetnym dzwięku sa co najwyżej pierdzące ale za to cicho.

ziuuummmm….
    Zdjęcie profilowe Czaki
    Czaki
    Użytkownik
    Zdjęcie profilowe Nortos
    Nortos
    Użytkownik

no porównując 4t do 2t, to 4t praktycznie nie denerwuje ucha.
    ja mam ten http://allegro.pl/tlumik-wydech-gy6-4t-50-80-139qm-skuter-do-wahacza-i6780314367.html i jest dość spoczi, nie czuję potrzeby wymieniania go

• Odpowiedź ta została zmodyfikowana 1 lat, 5 miesiące temu przez Zdjęcie profilowe Nortos Nortos.
    Router Grande 50/90
    • Odpowiedź ta została zmodyfikowana 1 lat, 5 miesiące temu przez Zdjęcie profilowe Nortos Nortos.
Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie