Jaki tlumik do Aprili sr 2008 wersja na gazniku??

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Jaki tlumik do Aprili sr 2008 wersja na gazniku??

Ten temat zawiera 10 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

witam. kupiłem sobie aprlilie sr wersja na gaźniku i chce wymieniłeś tłumik. jaki tłumik by do niej pasował za odpowiedzi z gory dziekuje

Anonimowy

rok produkcji

Anonimowy

Przecież napisać, że 2008 ;p To niech autor jeszcze napisze, czy będzie wymieniać cylinder, i z jakimi częściami takowy wydech miałby wsp??pracował.

Czytaj
    REKLAMA

Prezenty od Junaka

Kup dowolny jednoślad marki Junak, a otrzymasz kask z blendą Junak oraz 5L oleju Platinum Rider.

Anonimowy

cylka na razie nie chce wymieniac:) tylko wydech, rolki i sprezyny. czyli standart. a cylinder moze pozniej;d

Anonimowy

Hmmm, no to c??… Tecnigas RS-II Yasuni R Hebo New Performer Polini FR3 … no jest w czym wybierał 😉

Anonimowy

Do seri to mówił ze najlepsze jest Yasuni Z i laser x-pro

Anonimowy

Co do Yasuni Z zgadzam się w 120%, co do Lasera bym się kłócił, chodł to też dobry wydech. Zauważ, że kolega napisać, że zamiełrza zmieniał cylinder. Dlatego dobrym wyborem będzie np. Yasuni R, które podobnie jak i Z’tka wyciągnie z serii wszystko, za to przy 70cc spisze się zdecydowanie lepiej. Gdyby to był Peugeot, również polecićbym Z’tke, ale w P/G przy 70cc czuć jednak różnicę między R a Z.

Anonimowy

Ta Pablo sam masz RS70II i też by była róznica między Z/R A Rs70

Anonimowy

No tak, przy 70cc lepszy był by również RS-II. O R’ce napisałem dla przykładu. Zainteresowałem się tym wydechem, bo niemce go tak polubili, że momentami ciężko jest go dostać. Widziałem tez wykres z hamowni, z którego wynika, że przy 70cc ma więcej mocy w każdym zakresie, a szczególnie z dołu niż Yasuni R. W porównaniu do Starszej wersji, jest bardziej dopracowany oraz jak podają niemieckie strony ma więcej mocy na wysokich obrotach i wyżej się również kr?ci. Ogólnie polecam! Szczególnie do 70cc.

Anonimowy

Jak masz został przy serii to Yasuni Z. Do cylka brałbym Yasuni R, Polini for Race 3 albo Laser XPRO. PFR3 ponoć znakomicie gra z serii.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie