jaki tłok do cylka po szlifu ??

  • This topic has 5 odpowiedzi, 1 głos, and was last updated 15 years temu by Anonim.
Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #248869
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Dawno mnie nie było na tym forum i od tego czasu duzo się zmieńiło . A mianowicie mój skuter mało znany Macal CY50 posiadający silnik minarelli horizental CY zaczoł szwankować . Blokady pozdejmowane i kiedyś jechał 70km/h . W ostatnim misiącu osiągał prędkość 35-40km/h zaleznie od wiatru . W ostatnich dniach jego zycia jechał 25 km/h . Ostatnio będąc pewien ze jest zarżnięty kompletnie, umówiłem się z kolegą ze przyjade sprawdźić kompresje manometrem . W dniu kiedy miałem go zawiesc sprawdźić ,skuter nie oddawał znaków zycia . zawsze jak go porządnie kopłem to zapalał od razu za pierwszym razem . Lecz coś się w srodku złamało i kopka nie działa . Naładowałem aku do konca i nie rozłączając aku z prostownika próbowałem go odpalić .Niestety ale to było coś jakby jeden ruch tłoka do góry i na dół na sekunde . CZyli strasznie wolno i strasznie cieko mu to szło . Jak dla mnie to on jest do szlifu ewidętnie . Moje pytanie brzmi czy wy też sądzicie ze jest do szlifu ?? i drugie pytanie Gdzie i jakiej firmy kupić tłok . Patrzyłem na sklepach internetowych typu m i e l o c h to nie ma tam tłoków z nadwymiarem . Na allegro są jakieś tanie podróbki których boje się kupować . Jest jakaś podróbka droższa za 177zł firmy VERTEX . Czy znacie tą firme i czy mozecie ją polecić ?? Ja bym wolał coś polinii ,stage6 bo to zaufane firmy ale u nich nic nie znalazłem . POMÓŻCIE

    #248870
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Vertex to bardzo dobra firma , ale powiem ci tylko żę takie tematy już były

    #248871
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    to nie mozesz go sprawdzić czy jest zatarty czy nie zamiast nas pytać???????

    #248872
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    Chyba przez internet nikt nie zdejmie Ci cyla i nie sprawdzi co się z nim stało, polecam go sciągnać i zobaczyć co jest

    #248873
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    rafal93 napisał:

    polecam go sciągnać i zobaczyć co jest

    Zgadzam się z przedmówcą.

    A co do tłoka to ja bym wziął Vertex’a na Twoim miejscu 😉

    #248874
    Anonim
    Gość
    • 4 533
    • 89 923Postów:

    I tak go zdejmę zobaczyc ale juz jestem na 99 proc. pewny ze jest zatarty dlatego chciałem się spytać głównie o ten tłok czy będzie dobry .Wy jak zdejmujecie chcieliscie zdejmować cylinder to zdejmowaliscie jak silnik był przykręcony do skutera czy moze jak był sciągniety . Bo mi osobiscie w moim skuterze będzie o wiele wygodniej to odkrecić ale nie wiem czy moze bede miał jakieś przeszkody z tym .

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button