jaki skuter polecacie

witam
mam quantium zipp
chciala bym go zmienic na cos bardzo podobnego gabarytowo ale markowego mam 5 tys zloty uzywane moga buc tez i ma miec 50ccm nie posiadam prawojazdy

za ok 5 k to bedzie nowe Kymco ;)

Lub lekko używany Bet&Wind. Jakościowo różnica jest ogromna na korzyść Kymco. Duży będzie też Dink, New Dink 50 ale tam siedzi już silnik 4T.

jakiego typu skutery ci sie podobaja i z jakim silnikiem

z silnikiem 2t 2 amortyzatory z tyl. i wielkosc do zipp quantium duze jest super :)

Prawie wszystko co jest duże jest fajne - zwłaszcza cycki i skutery. Ja mam dużego sprzęta i jestem zadowolony.

Kisiu1981 napisał:

Prawie wszystko co jest duże jest fajne - zwłaszcza cycki i skutery. Ja mam dużego sprzęta i jestem zadowolony.

Kisiu, małe cycki też są fajnę, małe jest piękne ;)

Aprilia Sr też wcale nie jest taka mała. Widać jaka jest duża dopiero, wtedy gdy ustawi się ją przy torosie f16, czy romecie 727 czy jakoś tak ;)

W dużej ramie to polecam zobaczyć:
Peugeot Elystar lub Elyseo (2T)
Kymco New Dink (4T)

Vespa LX 50 :)

A może zrób uprawnienia kat. A. Za 5tys. zł wyszarpiesz naprawdę niezłą maszynę, która da Ci tyle radości z jazdy, że nigdy więcej już nie będziesz myślał o silniczkach 50ccm :-)

Ostatnio kolega dał mi się przejechać Hondą Pan European 1300 - tam się nie czuje prędkości - 2 paki na budziku, a jedziesz lajtowo.
Zero wiatru, absolutnie rewelacyjny komfort z jazy - bajka. Na coś podobnego zbieram :-)

Tylko teraz zdać prawko to nie lada wyczyn.
Trzeba się wykazać nie lada umiejętnościami w jeździe.
http://www.youtube.com/watch?v=XCGaQMgkzw8

za 5tyś to masz niezły szprzęd a z urzywanych to może derbi gp1 czy aprilia sr factory lub peugeot jetforce