Jaki skuter Polecacie na następny sezon

Jaki skuter polecacie na następny sezon?
Ja się zastanawiam nad ZIPP QUANTUM 4T, ZIPP VAPOR ten nowy model, albo Romet 727 Premium 4t, i z tego co mi wiadomo to romet jest polskim skuterem tak?

Romet jest składany w Polsce z chińskich części.Myślę, że powinieneś obejrzeć się za jakimś Kymco.

Przede wszystkim - jaki budżet ? Wymyślać można dużo...

Wg miejsca produkcji jest polskim skuterem produkowanym (składanym) z chińskich części.

1. Szukasz skutera do jazdy na krótkich odcinkach (głównie do 15 km) czy może chcesz dużo nim podróżować (50 km i więcej)?
2. Środowisko w którym będziesz się poruszał?
Miasto małe/średnie/wielkie, wieś z dobrymi/złymi/piaskowymi drogami?
3. Zdolności mechaniczne?

Kapuchon budżet narazie około 4000zł.

degename
1.Ja mieszkam w terenach w których można dużo jeździć więc gdzieś dziennie około 40km bo jak jeżdźę teraz Torosem F16 to tyle gdzieś robię jak jadę na przejażdżkę.
2.Miasto wielkie i wsie z asfaltowymi i nieutwardzonymi drogami(rzadko)
3.Słabe ale mój tata jest z zawodu mechanikiem.

Jak około 4000zł, to bierz kymco agility 50 4T, albo jeśli byś chciał się pobawić skrzynią pół-automatyczną, to bierz kymco nexxon 50 4T ;) Według mnie za te pieniądze to najlepsze propozycje.

http://kymco.pl/?page_id=4

Ja też jestem za Kymco agility.

Tyle, że nexxon ma duże koła ;) Jeśli się komuś podoba to według mnie fajniej się jeździ nim niż agility. Super sprawa ta skrzynia półautomatyczna, po prostu zmieniasz nogą biegi, sprzęgła nie ma także fajna zabawa ;)

Ryglos to,że nexxon ma duże koła to zasługuje na plus ponieważ nie czuć aż tak dziur w porównaniu z kołami 10-calowymi.Jak bym miał wybierać to wziął bym nexxona ponieważ :

+ Jest napędzany oszczędnym silnikiem 4t.

+ Ma duże 17-calowe koła

+ Posiada 4 biegową półautomatyczną skrzynię biegów

+ Ma dwa hamulce tarczowe

Jakub, napisałem to w pozytywnej wersji. Może tak to brzmi, ale chodziło mi właśnie o to, że się lepiej będzie jeździć. Chodziło mi też, bo Piotrekacm napisał, że jest też za kymco agility, dlatego napisałem, że nexxon ma duże koła ;) W jak najbardziej pozytywnym sensie ;)