Jaki skuter ma najniższy reflektor?

Z racji tego że ja już skuter odstawiłem bo kilka razy po kolei przemokłem i taki mokry musiałem spore trasy przejeżdżać w szybkim tempie, finał był taki że sie wreszcie pochorowałem i przesiadłem sie do auta, synoptycy jeszcze nadaja ładna pogodę ale ja jeszcze po ostatnich wojażach nie doszedłem do siebie, więc raczej dla mnie sezon sie skończył. Ale mam pytanie bo skonstruowałem sobie zeszłej zimy skuter ale nie do końca jestem zadowolony z efektu, bo nie mogę na podłodze przewozić nic większego zakupy itp bo zasłonił bym przepływ powietrza przez chłodnicę, muszę przenieść chłodnicę w czaszę ale żeby to zrobić muszę zlikwidować obecne reflektory w miejsce których pójdzie atrapa chłodnicy a na samym dole czaszy chcę wkomponować jakiś reflektor, ale zależy mi żeby reflektor był jak najniższy na razie upatrzyłem sobie taki z sr, np coś takiego http://krasnystaw.olx.pl/aprilia-sr-50-na-iid-27298990
ale może jakiś inny skuter ma niższy reflektor, a mi ciężko samemu zdecydować bo skutery oglądam na zdjęciach, a w rzeczywistości proporcje sa inne i lampa która na zdjęciu będzie wyglądać na niską w rzeczywistości może być 2 razy za duża. Może ktos coś doradzi, żeby w jedną czaszę upakować i reflektor i sporą chłodnicę, to znaczy chłodnicę zasadzę sam, ale co do reflektora to nie mam pojęcia z jakiego skutera lampę kupić.

Ja mam SR'kę i powiem Ci, że lampa może i jest nisko, wygląda bardzo fajnie, ogólnie OK.
Ale, niestety jest to jedyna rzecz za którą nie przepadam w moim skuterze, bo światła są po to żeby były ;d Jasnością nie porażają ... Zresztą i tak jeżdżę głównie za dnia i jest spoko :D