Jaki skuter jako pierwszy na dojazdy do pracy.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #645820
    Safarek
    Uczestnik
    • 1
    • 2Postów:

    Witam, poszukuje dla siebie pierwszego skutera o pojemnosci 50 na dojazdy do pracy. Interesuje mnie w miare niska cena i cis co sie nie rozleci po tygodniu. Nie wiem czy to ma znaczenie przy wyborze ale jestem wysoki (190cm) i dosc ciezki (102kg). Wyglad nie ma dla mnie az takiego znaczenia, bardziej interesuje mnie cos czym pojezdze dluzej i bez awaryjnie. Jakbyscie mogli podpowiedziec za czym dokladniej sie rozgladac to bylbym wdzieczny 🙂

    #645869
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    taki temat był tutaj milion razy. I nic sie nie zmieniło od tego czasu wiec poszukaj – każdy chce tani i żeby się nie psuł.

    #646193
    Safarek
    Uczestnik
    • 1
    • 2Postów:

    Znalazlem cos takiego https://ogloszenia.trojmiasto.pl/motoryzacja-motocykle/sprzedam-skuter-keeway-ogl61795880.html tylko pytanie czy przebieg nie jest troche za maly jak na taki wiek? No i na co najbardziej patrzec i zwracac uwage kupujac taka uzywke?

    #646202
    Wombat
    Moderator
    • 55
    • 22 505Postów:

    zwracasz uwage na wszystko… a co do przebiegu – skuter ma przejechane 12 lat i w ogłoszeniu jest że ma 2500km a na zdjęciach że ma 1889km a stopień schetania podłogi i dolnych plastików oraz czaszy taki jakby przejechał 40 tys km i to burzy piaskowej.
    Szpary przy czaszy, nierówności.. całość sugeruje że to jakiś koszmarny ulep z 4 sztuk. Dość wysoka cena jak na taki stan i wiek. To by trzeba poglądać ale widok z ogłoszenie nie zachęca.

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button