Portal Motocyklowy Jednoślad.pl

Społeczność

Zaloguj się lub zarejestruj w Jednoślad.pl:  

Zarejestruj się

Jaki skuter i czy 2t czy może 4t?

Dział: Co Wybrać? Dodano 6 lat temu

1. Sousek

Witam. Dosyć dawno temu zakładałem już temat o tym, że chcę kupić skuter do 2000 na raty. Dzisiaj czasy są inne :roll:(dobra przesadziłem) . Chodzi o to, że albo wybiorę Agility lub Agility RS albo będzie to do 2000 kingway coliber lub http://allegro.pl/item1102543968_zumico_quick_2t_nowy_50cm_skuter.html albo http://moto.allegro.pl/item1138310415_najszybszy_skuter_sportowy_2_suw_ventus_max_90km_h.html

Pomóżcie mi coś wybrać. I nie piszcie że Agilka jest zajebi... bo ja to wiem tylko po prostu fajnie by było kupić coś tańszego, no a czego się nie robi dla agilki. dobra jeszcze sprawa czy agilka to chinol czy jakiś inny berbeć? Pozdrawiam

Dodam jeszcze, że Ventus ma mieć spalanie na poziomie 2,5 l na 100 km mimo, że jest dwu suwem.

PS. Wiek 15 - Wzrost 162 - Waga 60 kg

Napisano 6 lat temu, przez Sousek, Postów: 152, Użytkownik Link do wypowiedzi

2. lukas548

Agilka to koncern kymco nie chinol tylko skrzyżowanie hondy z tajwanem

Napisano 6 lat temu, przez lukas548, Postów: 206, Użytkownik Link do wypowiedzi

3. lukas548

Tak że napewno kymco lepsze od chinoli

Napisano 6 lat temu, przez lukas548, Postów: 206, Użytkownik Link do wypowiedzi

4. Sousek

a co sądzisz o tym ventusie bo jedni go chwalą inni gnoją

5. Sousek

jeszcze moglby mi ktos powiedziec cos wiecej o firmie zumico?

6.  

7. inca

Sousek wrote:

a co sądzisz o tym ventusie bo jedni go chwalą inni gnoją

Wiesz co z tym spalaniem to w 2T jest tak ze producent podaje o wiele mniej nisz rzeczywista wartość .
    Np moja streetka ksiązkowo powinna 2,5 brać a bierze 3,2-3,5 L/100km

-------------------------------------
    Inca Street 50 2T po 12000 km poszła w odstawkę
    Zipp Quantum R 50 2T 2012r – nowy zakup
    Napisano 6 lat temu, przez inca, Postów: 156, Użytkownik Link do wypowiedzi

8. Sousek

a w ogóle ktoś słyszał tutaj o czymś takim jak ventus, bo ja osobiście pierwszy raz na polskiej jezdzie jest ich pelno i pisze ze sa ok

9. Patrykk

Ventus - chinczyk jak kazdy inny . Co tu duzo mowic.

Napisano 6 lat temu, przez Patrykk, Postów: 2027, Użytkownik Link do wypowiedzi

10. Sousek

A Sym Orbit 50 to też chinol? Bo wygląda i podobno prawie taki sam jak Agilka a tysiączka tańszy.

11. Vezyr

SYM Orbit to praktycznie kopia Agility, trochę inny wygląd, marka i cena :D Też jest z tajwanu.

Napisano 6 lat temu, przez Vezyr, Postów: 2424, Użytkownik Link do wypowiedzi

12. Sousek

To co lepiej wziąść tego orbitka, ma go ktoś?

13. Sousek

Mam jeszcze pytanie jakie jest maks obciążenie na Agilce 50?

14. arcio1

Jak zależy Ci na cenie i Orbit jest tańszy o 1000zł to bierz go ;)
    Ja mam Sym Jet Sport X i przejechałem już 2820km bezawaryjnie.

Napisano 6 lat temu, przez arcio1, Postów: 1173, Użytkownik Link do wypowiedzi

15. qazwsxedc

Obojętnie czy weźmiesz Kymco czy Sym'a i tak będziesz zadowolony, bo to solidne konstrukcje.
    Maks obciążenie to zapewne koło 130kg- może więcej.
    ja bym kupił agilkę RS

http://www.motostat.pl/user_images/22806/icon4.png
    Napisano 6 lat temu, przez qazwsxedc, Postów: 3059, Użytkownik Link do wypowiedzi

16. Sousek

130? nie no co ty jak coliber idzie 155 uniesc

Odpowiedz »

Musisz się zalogować, żeby napisać odpowiedź.
Nie masz konta? Zarejestruj się

Jaki skuter i czy 2t czy może 4t?: Śledź to forum za pomocą RSS

Ważne

Polecane porady, testy, opinie...

Sezon motocyklowy bez granic: Mufki Tucano Urbano

Sezon motocyklowy bez granic: Mufki Tucano Urbano

26 Październik 2010

Pewnie nie raz każdy z nas przemoczył kiedyś rękawice. Albo narzekał na brak zręczności podczas wyciągania czegoś z kieszeni. Tucano Urbano rozwiązało ten problem.

Testy6 opinii

Ile mamy czasu na przerejestrowanie używanego skutera czy motocykla?

Ile mamy czasu na przerejestrowanie używanego skutera czy motocykla?

26 Sierpień 2014

Jeśli kupiłeś używany skuter, motorower albo motocykl musisz go przerejestrować, to oczywiste. Jednak nie każdy wie ile ustawodawca daje na to czasu. Na skutek tego wielu dokonuje tej formalności dopiero wtedy, kiedy trzeba odnowić polisę OC.

Motocykle Porady Skutery2 opinii

Sym Joyride 125 EVO: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

Sym Joyride 125 EVO: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

07 Marzec 2015

Typowy kanapowiec, maxi-skuter o nowoczesnych liniach może trafić do szerokiej gamy odbiorców. Dla wszystkich kochających komfort, nowe rozwiązania oraz nawet sporą moc. Mamy tutaj do czynienia w końcu z 125'tką,

125 ccm Motorowery Zdjęcia1 opinia

Portal i Forum Motocyklowe Jednoślad.pl

Portal i forum motocyklowe Jednoślad.pl wykorzystuje pliki sesji cookie. © 2005-2016 Wydawca: Jednoślad.pl. Grupa OnAir!, 01-231 Warszawa, Płocka 5a, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jednoślad.pl to funkcjonujący od 2005 roku portal motocyklowy oraz forum dla sympatyków skuterów, maxi skuterów 125 ccm, motorowerów i motocykli 125 ccm.