jaki skuter do 1000zl

co polecacie

używany, okazyjnie kupiony chińczyk.

a co można polecić, do tej kwoty nic dobrego nie kupisz, co najwyżej używanego chińczyka w średnim stanie.

Niech Ci mama lub tata dorzucą z 5 stówek i bd miał nówke z marketu

Za 500zł kupiłem Questa Q3 z silnikiem 4T i przebiegiem 3200km.
Rocznik 2004 .
Juz mi strzelił pasek - ale rozumiem ze starości :/
Przestał odpalać na rozruszniku i parę detali.
Ale cena dobra i można takiego wyrwać za niewiele większe pieniądze.
A części na allegro jest od groma !
W dwie osoby daje radę i po wymianie paska na jakiś porządny jedzie 64km/h a wywaliłem tylko rurkę z filtra.
Prędkość zmierzona GPSem.

muda44 napisał:

Z64km/h a wywaliłem tylko rurkę z filtra.
Prędkość zmierzona GPSem.

ALE którą rurkę ??

poszukaj skuterow marki Router. Mozna trafic dobre okazje, a model ' Pluss' to 4T i malo pali.

Hej.Dowiem się może usunięcie której rurki rzekomo daje speeda skuterowi?

Sycyliusz - Nie wiem dokładnie jak jest w 4t, ale u mnie w 2t jak ją usunąłem to dostawał za dużo powietrza, i wtedy trzeba gaźnik regulować. W 4t chyba nie trzeba, ale to Ci jakiejś zabójczej prędkości nie da..

Quadra , nie nabijaj postów jak nie wiesz co mówisz. Wyjmij filtr powietrza i go rozkręć. Tam gdzie wlatuje powietrze przez tą rurkę to ma być tylko na zewnątrz a tą wewnątrz wyjmij.

Ok czyli podsumowując chodzi o zwiększenie dopływu zimnego powietrza do mieszanki..
Zastanawiał mnie wariant usunięcia rurki dolotu a w zasadzie jego zasadność ponieważ strasznie szybko by się filtr powietrza brudził a ponadto w rurkę dolotu mam wpiętą taką małą rureczkę około 12mm.
To zapewne jest powrót paliwa bądź czegoś innego ... zresztą to też mnie zaciekawiło co to jest. Może wiecie? Niestety skut mam na działce więc fotki szybko nie pstryknę.

Dozbieraj te 500-600 zł i kup w Selgrosie EL Diablo lub Torosa .

Poszukaj po mieście czy gdzieś, moj kumpel ostatnio wychaczył 2010r hurricana keewaya za 1100zł nawet jeszcze nie dotarty, nówka.

A jak nie da rady to jedźna jagody czy coś, poszukaj gdzieś kasy a na pewno się znajdzie. Nowy toros/ używany keeway czy coś i śmigasz : )

http://otomoto.pl/romet-atv-router-bassa-M3273666.html