Jaki skuter chinczyk czy markowy ?

Witam mam zamiar w jeszcze w styczniu zakupić jakiś skuter lub ogólnie motorower cross lub ścigacza 50 cm ewentualnie 80cm. Ale nie wiem czy kupić markowego czy chińczyka . Miałem już peugeota vivacity no i niestety mnie zawiódł gdyż palił 6l/100km a prędkość to 65 maks . Wiec teraz nie wiem co wybrać mam pomysł aby kupić jakiegoś chinola za 700 zl i włożyć trochę tak 800 do 1500zł i jeździć . No ale markowy jednak mi się lepiej marzy . No ale jaki najlepiej. mam maks 2500 ale tez nie chce wszystkiego wydawać chyba ze w jakiegoś idealnego to bez wahania dam 2500 zł . Chcę aby jeździł to 80 km normalnie 85maks i palił 2l 2.5 maks ostateczności 3 ale to jak bym piłował ciągle . Chciałbym też bardziej w tej cenie ścigacza lub jakiegoś cross . Proszę o doradzenie z waszej strony bo sie an tym znacie pamiętajcie 2.5 maks na 100km bo będę do szkoły jeździł 7 km codziennie czasem 80 km wiec wiecie oszczędnie . a prędkość moze nawet 80 . No i wolałbym markowe coś .

polecam aeroxa używanego oczywiście

Ale się rozmarzyłeś kolego hoho :)

kup sobie jakiegoś starszego markowego 4T z większym cylindrem i może zmieścisz się w swoich założeniach.

@Milioner
Nie pisz kolejnego posta pod swoim postem, jak chcesz coś dodać to masz na dole swojej wypowiedzi odnośnik EDYTUJ.

za mazenia nie karaja
podzielam zdanie kolegi wyzej za taka kase kupisz nowke 4t z poj 80cm
jest kilka fabrycznych(jako50) na alegro a za reszte dokup sobie
czesci-skutery.home.pl/pl/p/Sportowe-przelozenia-wtorne-18-GY6-139QMBA/480

Co do kolegów wyżej to bardzo chciałbym zobaczyć 4t, który jedzie 85km/h i pali te 2-2,5l na 100km :)

Jeżeli zależy Ci na tak małym spalaniu to odrzuć wszystkie 2t. Nie widziałem dobrego markowca za takie pieniądze, ale chinola już spokojnie kupisz nówkę z salonu za 2500, dołożysz zestaw 72cm(3) i będziesz śmigał.

sebek napisał:

Co do kolegów wyżej to bardzo chciałbym zobaczyć 4t, który jedzie 85km/h i pali te 2-2,5l na 100km :)
Jeżeli zależy Ci na tak małym spalaniu to odrzuć wszystkie 2t. Nie widziałem dobrego markowca za takie pieniądze, ale chinola już spokojnie kupisz nówkę z salonu za 2500, dołożysz zestaw 72cm(3) i będziesz śmigał.

;) gdybys czytal inne posty wiedzalbys ze ten temat byl ze dwa moze trzy dni temu poruszany i pisalem ze na przelotowej 50- 55 nie ma problemu zejsc 4t na 2 litry na setke