Jaki skuter chinczyk czy markowy ?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #100186
    boniek007
    Użytkownik
    • 5
    • 9Postów:

    Witam mam zamiar w jeszcze w styczniu zakupić jakiś skuter lub ogólnie motorower cross lub ścigacza 50 cm ewentualnie 80cm. Ale nie wiem czy kupić markowego czy chińczyka . Miałem już peugeota vivacity no i niestety mnie zawiódł gdyż palił 6l/100km a prędkość to 65 maks . Wiec teraz nie wiem co wybrać mam pomysł aby kupić jakiegoś chinola za 700 zl i włożyć trochę tak 800 do 1500zł i jeździć . No ale markowy jednak mi się lepiej marzy . No ale jaki najlepiej. mam maks 2500 ale tez nie chce wszystkiego wydawać chyba ze w jakiegoś idealnego to bez wahania dam 2500 zł . Chcę aby jeździł to 80 km normalnie 85maks i palił 2l 2.5 maks ostateczności 3 ale to jak bym piłował ciągle . Chciałbym też bardziej w tej cenie ścigacza lub jakiegoś cross . Proszę o doradzenie z waszej strony bo sie an tym znacie pamiętajcie 2.5 maks na 100km bo będę do szkoły jeździł 7 km codziennie czasem 80 km wiec wiecie oszczędnie . a prędkość moze nawet 80 . No i wolałbym markowe coś .

    #100187
    milioner
    Użytkownik
    • 1
    • 69Postów:

    polecam aeroxa używanego oczywiście

    #100190
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

    Ale się rozmarzyłeś kolego hoho 🙂

    kup sobie jakiegoś starszego markowego 4T z większym cylindrem i może zmieścisz się w swoich założeniach.

    @Milioner
    Nie pisz kolejnego posta pod swoim postem, jak chcesz coś dodać to masz na dole swojej wypowiedzi odnośnik EDYTUJ.

    #101598
    CEFA
    Użytkownik
    • 15
    • 844Postów:

    za mazenia nie karaja
    podzielam zdanie kolegi wyzej za taka kase kupisz nowke 4t z poj 80cm
    jest kilka fabrycznych(jako50) na alegro a za reszte dokup sobie
    czesci-skutery.home.pl/pl/p/Sportowe-przelozenia-wtorne-18-GY6-139QMBA/480

    #101630
    sebek
    Użytkownik
    • 9
    • 91Postów:

    Co do kolegów wyżej to bardzo chciałbym zobaczyć 4t, który jedzie 85km/h i pali te 2-2,5l na 100km 🙂

    Jeżeli zależy Ci na tak małym spalaniu to odrzuć wszystkie 2t. Nie widziałem dobrego markowca za takie pieniądze, ale chinola już spokojnie kupisz nówkę z salonu za 2500, dołożysz zestaw 72cm(3) i będziesz śmigał.

    #101666
    CEFA
    Użytkownik
    • 15
    • 844Postów:

    sebek napisał:

    Co do kolegów wyżej to bardzo chciałbym zobaczyć 4t, który jedzie 85km/h i pali te 2-2,5l na 100km 🙂
    Jeżeli zależy Ci na tak małym spalaniu to odrzuć wszystkie 2t. Nie widziałem dobrego markowca za takie pieniądze, ale chinola już spokojnie kupisz nówkę z salonu za 2500, dołożysz zestaw 72cm(3) i będziesz śmigał.

    😉 gdybys czytal inne posty wiedzalbys ze ten temat byl ze dwa moze trzy dni temu poruszany i pisalem ze na przelotowej 50- 55 nie ma problemu zejsc 4t na 2 litry na setke

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button