Jaki skuter? 1500 zł

Wiem , że temat wałkowany setki razy, ale wole być oryginalny. Wczoraj zdalem karte i szukam czegos dla siebie. Jak narazie mam 1500 zł. Szukam czegoś uzywanego min rok 2004 więc może coś się znajdzie. Zależy mi na jakiejś Yamacha lub inne markowce. Najlepiej cross albo ścigacz oczywiście z papierami. Najlepiej z woj mazowieckiego ale narazie tylko proszę o propozycję. Aha i biegówka powinna być bo nie znosze automatów.

Pozdrawiam!

Markowy ścigacz albo cross, min. 2004r. oczywiście z papierami za 1500zł? To co piszesz jest wbrew prawom fizyki. A tak na poważnie to nie kupisz nic za 1500zł co spełnia twoje wymagania.

EDIT:

Ramzex napisał:
Zależy mi na jakiejś Yamacha

Yamacha to może kupisz ale na pewno nie yamahe...

Dokładnie. 2004rok to minimum 3,5 tysiąca.

Pozostaje nowy chinol lub starsza używka

za 1500 zeta to możesz sobie keyboard od yamahy kupić , założyć zespól discopologenny i grać koncerty w okolicznych wsiach, wtedy może uzbierasz na firmowy skuter od yamahy :)

lepiej nie kupiuj skutera za tę kwotę, radzę ci zbierać dalej na jakiś w miare porządny skuter, bo za 1500 to nie kupisz dobrego skutera, lepiej juz wydac przykładowo te 3, 4 koła ale mieć porządniejszy skuter, ja kiedys kupiłem taki i teraz żałuje....;)

Hopie za 1,5tys nie licz na rewelacje, zostaje ci tylko poczciwy Toros F16

orientujecie się gdzie można teraz kupic torosa f16 albo routera basse 50 oprocz neta? ;)

Tesco ,real,"carfur", i chyba tyle.

wchodzisz na np alledrogo lub inny portal z ogłoszeniami wpisujesz swoje parametry i otrzymujesz wynik:
wydech
na części
Cena minimalna nie została osiągnięta
itd.
Zatem życzę powodzenia, a jak znajdziesz daj znać, też kupię:)
Chcesz kupić crossa lub ścigacza, a w temacie skuter? To co w końcu?