jaki rozmiar dyszy mam dobrac gdy sciagam blokade z filtra powietrza

Ostatnio przeczytałem w necie ze gdy sciągam blokade z filtra powietrza to musze zmienic dysze w gazniku na inny rozmiar
chodzi mi tu o 4t. Więc jaki rozmiar ma byc tej dyszy?

Nie ściągaj tego. U mnie nie było różnicy tylko problemy z tym same były.

Dlaczego niby problemy? Moze za malą dysze dales? Więcej powietrza + więcej paliwa = większy power.

ten domino to niezły cwaniak . leszcz jakich miało , siedzi w swojej podkarpackiej wiosce i cały czas pieni ryj bo mu się nudzi , no cóź kolegów brak ,o istnieniu dziewczyn pewnie nie wie, ale jedna rada do ciebie Domino nie pien się tak bo kiedys możesz naprawdę ząbki z chodnika zbierać, nie grożę ci bo takimi leszczami to ja się nie zajmuje ale kiedyś spotkasz kogoś kto wjebie Ci dla zasady , forum jest po to by sobie pomagać a nie pod każdym wpisem robić z siebie bossa może u Ciebie na wiosce zastepujesz sołtysa ale tu jest cywilizacja

UP - HAHA :D

Co do tematu.

Jak ściągniesz blokadę to wiadomo że jakiś tam zysk mocy będzie. Może być trochę zauważalny, a może nie być. Fakt, faktem blokada to blokada - każdy chce ją ściągnąć.

Wyjmij blokadę, odpal skuter zobacz jak się zachowuje. Będzie mulił czy coś, to kup np. rozmiar większą dyszę od seryjnej, nadal będzie źle to jeszcze większą ale powinno być okej :)

wodka85 napisał:

ten domino to niezły cwaniak . leszcz jakich miało , siedzi w swojej podkarpackiej wiosce i cały czas pieni ryj bo mu się nudzi , no cóź kolegów brak ,o istnieniu dziewczyn pewnie nie wie, ale jedna rada do ciebie Domino nie pien się tak bo kiedys możesz naprawdę ząbki z chodnika zbierać, nie grożę ci bo takimi leszczami to ja się nie zajmuje ale kiedyś spotkasz kogoś kto wjebie Ci dla zasady , forum jest po to by sobie pomagać a nie pod każdym wpisem robić z siebie bossa może u Ciebie na wiosce zastepujesz sołtysa ale tu jest cywilizacja

bedziesz mnie bił? Zapraszam, podac adres zamieszania ?

ps kolegow mi nie brakuje, jedną dziewczyna mam tyle wystarczy. Na 100 tys plemnikow akurat Ty?

Zgadzam się z wodka85 Ktoś wreszcie napisał prawdę o Tobie Doomin0. Siedzisz na forum cwaniaczysz robisz z siebie bossa i debila. Takim jak Ty nie powinno się dawać internetu jak nie umiesz się nim posługiwać , tylko wkurwiasz ludzi i robisz niepotrzebne zamieszanie!

dzieciaku ty i dziewczyna pewnie jakbys golego cycka zobaczyl to bys uciekl do mamusi pod spódnice, i ja nie bedę Cie bil bo nie tykam dzieci, poza tym za gówno można wjechać na cele jak za czlowieka tyle w temacie

Cyca Twojego czy Twojej? Taki duzy a taki glupi.

Jezus, znowu kłótnia... Gdyby współczesne komputery miały funkcję dawania w ryj na odległość to pewnie byście jej już użyli, heh.

Jak było napisane wcześniej, Botek - wyciągnij blokadę i daj większą dyszę - możesz nawet kupić komplet - przykładowy:

http://www.shop.mieloch.pl/dysze-glowne-stage6-tm24-zestaw-10szt,pGRUPA0370.bhtml

(tutaj są akurat same duże rozmiary - myślę, że trochę za duże) - przyda Ci się jeśli planujesz dalszy tuning.